Nepal Tippy Wonder First Flush 1kg

Černý čaj Nepal Tippy Wonder First Flush je pečlivě zpracovaný černý čaj pocházející od drobného pěstitele v oblasti Ilam. Jeho farma nemá žádné jméno, výroba probíhá převážně ručně s minimem mechanizace.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
10 dní
Značka:
Běžná cena:
5 900 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
5 841 Kč
218,36 €
Cena dnes:
5 900 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Nepal Tippy Wonder First Flush
Váš výběr: 1kg
Varianty produktu: (1)
Gramáž

Černý čaj Nepal Tippy Wonder First Flush je pečlivě zpracovaný černý čaj pocházející od drobného pěstitele v oblasti Ilam. Jeho farma nemá žádné jméno, výroba probíhá převážně ručně s minimem mechanizace. Pravidelně svinuté, mírně zakroucené větší lístky tmavě zelené barvy vynikají vysokým podílem stříbřitě ochmýřených pupenů. Jejich zalitím vzniká nálev intenzivní a dlouhotrvající vyvážené chuti. V ústech dává zaoblenou chuť s nádechem mléka a javorového sirupu.

Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit 1 nálev.

Černý čaj Nepal Tippy Wonder First Flush 1kg je k dispozici skladem dnes pouze za 5 900 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 4.11.2016, nebo si Nepal Tippy Wonder First Flush můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Nepal Tippy Wonder First Flush dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Černý čaj Nepal Tippy Wonder First Flush 1kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nepal Tippy Wonder First Flush 1kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč