Swiza D01 Černá

Kapesní nůž Swiza D01 je autentický švýcarský kapesní nůž pocházející z obnovené výroby ve známé továrně v Delémontu, hlavním a největším městě kantonu Jura.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
729 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
133 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
22,06 €
Cena dnes jen:
596 Kč
Logo výrobce: Swiza
Autorizovaný prodejce produktu Swiza D01
Váš výběr: Černá
Varianty produktu: (4)
Barva

Kapesní nůž Swiza D01 je autentický švýcarský kapesní nůž pocházející z obnovené výroby ve známé továrně v Delémontu, hlavním a největším městě kantonu Jura. Revoluční tvar a střenka nabízející měkký úchop dělají z tohoto nože nejpohodlnější a nejsnadněji použitelný nůž vůbec. Pojistka je integrovaná přímo do střenky nože je chráněna měkkou pryží. Pojistku aktivujete pouhým stisknutím loga Swiza na střence. Ergonomicky zakřivený tvar nože umožňuje lepší a snadnější přístup k nástrojům. Díky nehetníku na každé čepeli lze nůž dobře otevřít levou nebo pravou rukou. Délka čepele je 75 mm a střenky 95 mm. Čepel je vyrobena z kvalitní extra tvrdé nerezové oceli 440 s tvrdostí 57 HRc.

Nástroje:
- nerezová čepel s nehetníkem
- výstružník
- šídlo
- vývrtka
- pinzeta

Kapesní nůž Swiza D01 Černá je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 596 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 30.3.2017, nebo si Swiza D01 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Swiza D01 dnes a ušetřete 133 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Kapesní nůž Swiza D01 Černá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Swiza D01 Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč