Oxalis Guatemala SHB Maragogype 1 kg

Zrnková plantážní káva Oxalis Guatemala SHB Maragogype je komlexní káva s vyváženou chutí ovoce a čokolády. V chuti lze rozpoznat dozrávající višně s tóny angreštu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
1 240 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 228 Kč
45,89 €
Cena dnes:
1 240 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Guatemala SHB Maragogype
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Hmotnost

Zrnková palntážní káva Oxalis Guatemala SHB Maragogype 1 kg je z oblasti New Oriente, kde kávu pěstují drobní farmáři již od 50. let 19 století. Ti se postupem času stali zároveň i samostatnými zpracovateli. Region dnes hospodářsky vibruje a roste. Je to káva s komlexní vyváženou chutí ovoce a čokolády. V chuti lze rozpoznat dozrávající višně s tóny angreštu.

Příprava: hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy. Na 1 porci použijte nejméně 2 zarovnané kávové lžičky (cca 7g) mleté kávy. Kávu zalévejte horkou vodou o teplotě 93-94°C. Po pomletí ji uschovejte v chladu a suchu, bez přístupu vzduchu.

Zrnková plantážní káva Oxalis Guatemala SHB Maragogype 1 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 1 240 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.1.2017, nebo si Oxalis Guatemala SHB Maragogype můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Guatemala SHB Maragogype dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zrnková plantážní káva Oxalis Guatemala SHB Maragogype 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Guatemala SHB Maragogype 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Čaje a káva
Telefon: 570570181
E-mail: ilona.kapounkova@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč