Oxalis Uganda Bugisu AA 1 kg

Zrnková plantážní káva Oxalis Uganda Bugisu AA pochází z východní části Ugandy. Kávovníky rostou spolu s dalšími plodinami ve stínu banánovníků na kopcích vyhaslého vulkánu hory Mount Elgon. Ve vůni i chuti dominuje mléčná čokoláda. Acidita kávy je jemná, tělo lehce sametové. Gramáž 1kg

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
10 dní
Značka:
Běžná cena:
850 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
31,46 €
Cena dnes jen:
850 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Uganda Bugisu AA
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Balení (gramáž)

Zrnková plantážní káva Oxalis Uganda Bugisu AA je káva z oblasti Bugisu ve východní části Ugandy. Kávovníky rostou spolu s dalšími plodinami ve stínu banánovníků na kopcích vyhaslého vulkánu hory Mount Elgon. Ve vůni i chuti dominuje mléčná čokoláda. Acidita kávy je jemná, tělo lehce sametové..
Příprava: hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy. Na 1 porci použijte nejméně 2 zarovnané kávové lžičky (cca 7g) mleté kávy. Kávu zalévejte horkou vodou o teplotě 93-94°C. Po pomletí ji uschovejte v chladu a suchu, bez přístupu vzduchu.

Zrnková plantážní káva Oxalis Uganda Bugisu AA 1 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 850 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 8.11.2016, nebo si Oxalis Uganda Bugisu AA můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Uganda Bugisu AA dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zrnková plantážní káva Oxalis Uganda Bugisu AA 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Uganda Bugisu AA 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč