Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl

Nutrend Flexit Gelacol je výrobek vhodný pro sportující mládež a děti již od 12 let. Hotový hydrolyzát želatiny je vysoce funkční, využitelný a lehce stravitelný.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
225 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
8,52 €
Cena dnes jen:
225 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend Flexit Gelacol
Váš výběr: 180 tbl
Varianty produktu: (2)
Kolagenní bílkovina (hydrolyzát želatiny) - zdroj širokého spektra aminokyselin a peptidů, spolupůsobících při tvorbě kolagenu.


Je určen pro: snížení zatížení kloubů při fyzické zátěži, zejména při sportu a nadváze. Výrobek je vhodný pro sportující mládež a děti již od 12 let.

Hotový hydrolyzát želatiny je vysoce funkční, využitelný a lehce stravitelný.
Doporučené dávkování: základní doporučená dávka: 4-6 kapslí denně rozděleno mezi jídly až do spotřebování jednoho balení. Při provozování sportovních aktivit lze podávat až 8 kapslí denně mezi jídly. Maximálně lze užít 8 kapslí denně.

Doplněk stravy kloubní výživa Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl je k dispozici skladem dnes pouze za 225 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 1.6.2017, nebo si Nutrend Flexit Gelacol můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Nutrend Flexit Gelacol dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu doplněk stravy kloubní výživa Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend Flexit Gelacol 180 tbl

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč