Moose Compress Drive L (42 - 43) / Bílá

Sportovní kompresní ponožky Moose Compress Drive jsou novinkou v našem sortimentu a jsou také kompresní podkolenky. Jedná se o specializovaný výrobek zejména pro běžce a cyklisty určený k regeneraci lýtkových svalů.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
490 Kč
Ušetříte:
41 Kč (9%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,62 €
Cena dnes jen:
449 Kč
Logo výrobce: Moose
Autorizovaný prodejce produktu Moose Compress Drive
Váš výběr: L (42 - 43) / Bílá
Varianty produktu: (1)
Velikost ponožek
Barva

Sportovní kompresní ponožky Moose Compress Drive jsou novinkou v našem sortimentu a jsou také kompresní podkolenky. Jedná se o specializovaný výrobek zejména pro běžce a cyklisty určený k regeneraci lýtkových svalů. Speciální trychtýřová konstrukce a tlakové zóny zlepšují proudění krve ve svalech, umožňují rychlejší odbourávání kyseliny mléčné a tím i snažší regeneraci. Podkolenka "tlačí" na žíly jinak v každém místě nohy, nejsilněji v oblasti chodidel a kotníků, směrem nahoru ke koleni se tlak zmenšuje. Tím je podporováno proudění krve směrem k srdci, krev se tak snadněji okysličuje a srdce je méně namáháno. Samozřejmostí je plně anatomické provedení, neboť perfektní posazení na noze je podmínkou pro správnou funkci ponožky. Použité materiály pomáhají rychlejšímu odvodu potu, ionty stříbra osažené v chodidlové části (ClimaWell) navíc pomáhají předejít nepříjemným plísním a exémům, polypropylenové "hedvábí" v lýtku je rychleschnoucí a tak pomáhá udržet příjemný pocit svěžesti. Tento výrobek byl před svým uvedením na trh testován špičkovými českými cyklisty a běžci, podkolenky je možné nosit nejen při výkonu ale i při následném odpočinku.

Sportovní kompresní ponožky Moose Compress Drive L (42 - 43) / Bílá je k dispozici na externím skladu pouze za 449 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 23.1.2017, nebo si Moose Compress Drive můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Moose Compress Drive dnes a ušetřete 41 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Sportovní kompresní ponožky Moose Compress Drive L (42 - 43) / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Moose Compress Drive L (42 - 43) / Bílá

Určení:UNISEX
Materiál:Climawell
Dotaz k produktu:

Moose Compress Drive L (42 - 43) / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč