Weider Maximum Krea-Genic 120 cps

Weider Maximum Krea-Genic funguje na bázi maximální stability kreatinu ve Vašem organismu. Unikátní je nejenom 100 % stabilní kreatin, který je přijímán svalovou buňkou, ale i to, že Krea-Genic vhání kreatin do buněk vysokou rychlostí. To má za následek mnohem vyšší tvorbu ATP (adenosintrifosfát), který je odpovědný za svalovou práci.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 045 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
209 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
30,94 €
Cena dnes jen:
836 Kč
Logo výrobce: Weider
Váš výběr: 120 cps
Varianty produktu: (2)

German Molecular Technology (Smart Food Nutrition) představuje novou generaci kreatinu s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule (maximální stabilita jak v žaludku, tak i v krvi) posunuje vstřebatelnost kreatinu na novou úroveň. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně.

Dávkování: Užívejte 4 kapsle za den, berte 30 minut před tréninkem, zapijte velkým množstvím vody, doporučujeme užívat 6 týdnů, poté zařadit 2 - 4 týdny pauzu, nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení: kreatin monohydrát (100 % Krea-Genic), želatina, regulátory kyselosti: uhličitan sodný, draselný, vápenatý, protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý, antioxidant: kyselina askorbová, barviva E 110, E 127, E 172

Kreatin Weider Maximum Krea-Genic 120 cps je k dispozici skladem dnes pouze za 836 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 24.2.2017, nebo si Weider Maximum Krea-Genic můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Weider Maximum Krea-Genic dnes a ušetřete 209 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Kreatin Weider Maximum Krea-Genic 120 cps? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Weider Maximum Krea-Genic 120 cps

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč