Weider Pure Creatine 250 g

Weider Pure Creatine - Produkt obsahuje výhradně HPLC testovaný, certifikovaný kreatin monohydrát vyrobený v Německu pod ochrannou známkou Creapure ®. Úkolem kreatinu v těle je obnova spotřebovaného ATP (adenosin tri-fosfát), což je základní energetický zdroj pro kontrakci svalových vláken při anaerobním výkonu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
450 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
90 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,32 €
Cena dnes jen:
360 Kč
Logo výrobce: Weider
Váš výběr: 250 g
Varianty produktu: (2)
Balení

Organismus má schopnost ukládat kreatin do buněk kosterního svalstva a vytvářet si tak zásobu pro fyzický výkon, přičemž více uloženého kreatinu znamená více energie pro pracující svaly, které budou schopné absolvovat intenzivnější trénink.

Pokud budete schopni trénovat s vyšší intenzitou, dojde k většímu zatížení svalstva a dosáhnete tak větší stimulace jejich růstu. Tento fakt má ještě pozitivní vedlejší efekt. Protože kreatin na sebe v těle váže vodu, budou vaše svaly navíc pořádně nafouklé. Tento produkt pomohl už mnoha sportovcům v úsilí o zvýšení výkonnosti a intenzity tréninku.

Dávkování: Rozmíchejte 1 čajovou lžičku (5 g) v džusu nebo sacharidovém nápoji. Prvních 4-6 dnů užívejte 3-4 dávky rovnoměrně rozdělené v průběhu dne, potom 1-2 dávky denně. Užívejte nejdéle 6 týdnů, potom udělejte přestávku v délce 2-4 týdny.

Složení: 100 % kreatin monohydrát

Creatine Weider Pure Creatine 250 g dnes za pouhých 360 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Weider Pure Creatine objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 4.4.2017. Nákupem dnes ušetříte 90 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu creatine Weider Pure Creatine 250 g? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Weider Pure Creatine 250 g

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč