Weider Pure Creatine 600 g

Weider Pure Creatine - Produkt obsahuje výhradně HPLC testovaný, certifikovaný kreatin monohydrát vyrobený v Německu pod ochrannou známkou Creapure ®. Úkolem kreatinu v těle je obnova spotřebovaného ATP (adenosin tri-fosfát), což je základní energetický zdroj pro kontrakci svalových vláken při anaerobním výkonu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
920 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
184 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
27,24 €
Cena dnes jen:
736 Kč
Logo výrobce: Weider
Váš výběr: 600 g
Varianty produktu: (1)
Balení

Organismus má schopnost ukládat kreatin do buněk kosterního svalstva a vytvářet si tak zásobu pro fyzický výkon, přičemž více uloženého kreatinu znamená více energie pro pracující svaly, které budou schopné absolvovat intenzivnější trénink.

Pokud budete schopni trénovat s vyšší intenzitou, dojde k většímu zatížení svalstva a dosáhnete tak větší stimulace jejich růstu. Tento fakt má ještě pozitivní vedlejší efekt. Protože kreatin na sebe v těle váže vodu, budou vaše svaly navíc pořádně nafouklé. Tento produkt pomohl už mnoha sportovcům v úsilí o zvýšení výkonnosti a intenzity tréninku.

Dávkování: Rozmíchejte 1 čajovou lžičku (5 g) v džusu nebo sacharidovém nápoji. Prvních 4-6 dnů užívejte 3-4 dávky rovnoměrně rozdělené v průběhu dne, potom 1-2 dávky denně. Užívejte nejdéle 6 týdnů, potom udělejte přestávku v délce 2-4 týdny.

Složení: 100 % kreatin monohydrát

Creatine Weider Pure Creatine 600 g je k dispozici skladem dnes pouze za 736 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 26.1.2017, nebo si Weider Pure Creatine můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Weider Pure Creatine dnes a ušetřete 184 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu creatine Weider Pure Creatine 600 g? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Weider Pure Creatine 600 g

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč