Tempish Bidon 0,5l (blue) / blue

Láhev se zátkou Tempish Bidon 0,5l je sportovní polyetylenová láhev s obsahem 0,5l. Láhve jsou využívány především pro hokej, fotbal, floorbal, basketbal házenou atd.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
POZÍTŘÍ
Značka:
Běžná cena:
139 Kč
Ušetříte:
10 Kč (8%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
4,88 €
Cena dnes jen:
129 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish Bidon 0,5l
Váš výběr: (blue) / blue
Varianty produktu: (2)
Barva

Láhev se zátkou Tempish Bidon 0,5l je sportovní polyetylenová láhev s obsahem 0,5l. Láhve jsou využívány především pro hokej, fotbal, floorbal, basketbal házenou atd. Najdou využití u každého sportu, kde je potřeba doplňovat tekutiny v průběhu tréninku, soutěže, nebo obecně - výkonu. Jsou odolné teplotě -20°C až 60°C. Zdravá lahev neobsahuje ftaláty, změkčovadla, bisfenol A, netvoří se v ní plísně, je bez zápachu.


Použitý materiál umožňuje snadné uchopení lahve i v silných rukavicích, jednoduché otevření, snadné a okamžité pití. Tyto lahve lze alternativně osadit hubicí – prodlouženým pítkem, usnadňující potřebné doplnění tekutin během sportovní aktivity v případě, když je obličej chráněn mřížkou. Výhodou je snadná údržba díky velkému plnícímu otvoru, lahve lze velmi snadno vymývat. Těsnící kroužek a zátka open/close zabraňují nechtěnému úniku nápoje.


Lahve jsou vhodné pro veškeré nápoje, včetně sycených. Sportovní lahve splňují nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků.

Láhev se zátkou Tempish Bidon 0,5l (blue) / blue je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 129 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 30.5.2017, nebo si Tempish Bidon 0,5l můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Tempish Bidon 0,5l dnes a ušetřete 10 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu láhev se zátkou Tempish Bidon 0,5l (blue) / blue? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish Bidon 0,5l (blue) / blue

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč