Tempish Bidon 0,7l Modrá

Sportovní láhev Tempish Bidon 0,7l 2015 je sportovní polyetylenová láhev s obsahem 0,7l. Láhve jsou využívány především pro hokej, fotbal, floorbal, basketbal házenou atd.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
180 Kč
Ušetříte:
31 Kč (18%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
5,51 €
Cena dnes jen:
149 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish Bidon 0,7l
Váš výběr: Modrá
Varianty produktu: (3)
Barva

Sportovní láhev Tempish Bidon s obsahem 0,7l jsou využívány především pro hokej, fotbal, floorbal, basketbal házenou atd. Najdou využití u každého sportu, kde je potřeba doplňovat tekutiny v průběhu tréninku, soutěže, nebo obecně - výkonu. Jsou odolné teplotě -20°C až 60°C. Zdravá lahev neobsahuje ftaláty, změkčovadla, bisfenol A, netvoří se v ní plísně, je bez zápachu.


Použitý materiál umožňuje snadné uchopení lahve i v silných rukavicích, jednoduché otevření, snadné a okamžité pití. Tyto lahve lze alternativně osadit hubicí – prodlouženým pítkem, usnadňující potřebné doplnění tekutin během sportovní aktivity v případě, když je obličej chráněn mřížkou. Výhodou je snadná údržba díky velkému plnícímu otvoru, lahve lze velmi snadno vymývat. Těsnící kroužek a zátka open/close zabraňují nechtěnému úniku nápoje.


Lahve jsou vhodné pro veškeré nápoje, včetně sycených. Sportovní lahve splňují nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků.

Sportovní láhev Tempish Bidon 0,7l Modrá je k dispozici skladem dnes pouze za 149 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 31.3.2017, nebo si Tempish Bidon 0,7l můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish Bidon 0,7l dnes a ušetřete 31 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Sportovní láhev Tempish Bidon 0,7l Modrá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish Bidon 0,7l Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč