Cocoon Cranberry

Spacáková přikrývka mumie Cocoon Cranberry je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
478 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
77 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
14,84 €
Cena dnes jen:
401 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon Cranberry

Spacáková přikrývka mumie Cocoon Cranberry je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Kapsa pro vložení polštáře a stahovací kapuce. Dostatečně široká horní část a zúžený prostor pro nohy. Dvojité prošívání a nylonový kompresní vak. Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle tvaru mumie, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost.

Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Mikrovlákno ze 100% polyesteru je lehký, rychleschnoucí a prodyšný materiál. Při dotyku nabízí velmi dobrý pocit měkkosti. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka mumie Cocoon Cranberry je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 401 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 30.3.2017, nebo si Cocoon Cranberry můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Cocoon Cranberry dnes a ušetřete 77 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka mumie Cocoon Cranberry? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon Cranberry

Hmotnost:230 g
Rozměry:241 x 90/56 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon Cranberry

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč