Tempish Stanlay

Longboard Tempish Stanlay je základní a první typ longboardů, který se stále drží v prodeji díky vynikajícímu poměru cena/výkon. Jedná se o klasický longboard se základní deskou tvaru "PINTAIL" o středním rozměru 43".

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 080 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
541 Kč (27%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
56,96 €
Cena dnes jen:
1 539 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish Stanlay

Longboard Tempish Stanlay je základní a první typ longboardů, který se stále drží v prodeji díky vynikajícímu poměru cena/výkon. Jedná se o klasický longboard se základní deskou tvaru "PINTAIL" o středním rozměru 43". Longboard je osazen kolečky o průměru 65mm. Tento základní longboard je určen především pro začínající až středně pokročilé jezdce. Nižší těžiště zajišťuje větší stabilitu. Tvrdší kolečka předurčují longboard STANLAY především pro jízdu městem, kde si můžete vyzkoušet i základní slidy a další triky. Pružnost desky: 5 ( nejměkčí 1 -> nejtvrdší 5). Stupeň únosnosti sportovního zatížení 3.

Longboard Tempish Stanlay je k dispozici skladem dnes pouze za 1 539 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.1.2017, nebo si Tempish Stanlay můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish Stanlay dnes a ušetřete 541 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Longboard Tempish Stanlay? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish Stanlay

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč