Nákup týdne

Předchozí položkyDalší položky
všechny značky

Top značky

HuskyAlpine ProCrocsOxalisBotasPurtexKvalitex
Internetový obchod LYPO.cz

LYPO.cz je internetové obchodní centrum, které vzniklo v roce 2012. Pro naše zákazníky neustále zdokonalujeme služby a rozšiřujeme nabídku, jež zahrnuje celou řadu kvalitních produktů od předních českých i světových značek. V e-shopu LYPO.cz spolupracujeme se silnými a spolehlivými dodavateli v České republice. Každý den pracujeme na zlepšování servisu a rychlosti vyřizování objednávek zákazníků tak, abychom mohli zaručit odpovídající kvalitu. Internetový obchod LYPO.cz Vám nabízí možnost výhodně nakoupit produkty ze sekce domácnosti, včetně kuchyňských spotřebičů, koupelnových a bytových doplňků, kancelářských potřeb či designově a kvalitou skvělé odpadkové koše HAILO. Pro zdravý spánek máme nabídku kvalitních matrací a postelových roštů, s jejichž výběrem Vám velmi rádi poradíme. Pro Vaši pohodu a zdraví můžete nakupovat tu nejlepší kávu nebo čaje. Produkty zahrnující bezpečnost dětí naleznete v sekci Péče o dítě, stejně tak zde najdete i další potřebné zboží, vhodné pro kojení a krmení, koupání, cestování či spaní a odpočinek těch nejmenších. Tím naše nabídka zdaleka nekončí, jednou z dalších sekcí je Zahrada – nabídka zahrnující grily, zahradní nábytek, květináče, skleníky, dále trampolíny, které jsou stále oblíbenější nejen našimi ratolestmi. Mezi sportovní potřeby patří florbalové a outdoorové vybavení, sortiment cyklistiky včetně samotných jízdních kol, produkty pro zimní radovánky, ať to jsou snowboardy a snowboardové doplňky či brusle na led. Své zastoupení mají i raketové sporty, fitness nabídka od samotných strojů, jako jsou rotopedy, trenažéry, dále posilovací věže, sportovní výživa či veškeré doplňky včetně činek a kotoučů. Novinkou od roku 2014 je AFFIL partnerský program, díky kterému s námi můžete dokonce vydělávat. Věříme, že u nás najdete vše, co potřebujete, pokud tomu tak není, rádi si vyslechneme Vaše připomínky či poznámky, ať už k samotné nabídce nebo službám, které Vám nabízíme.

Užijte si Vánoce plné barev i vy! Máme pro vás do třetice úžasný víkend plný slev. Od pátku 28. 11. až do nedělní půlnoci 30. 11. 2014. Krásná zimní kolekce od společnosti Koziol s 11% slevou! Ještě sháníte něco jedinečného, vkusného a hlavně barevného pod stromeček? Tak neváhejte a nenechte si ujít skvělou příležitost jak potěšit své blízké.

Minulý víkend jsme si udělali akci na povlečení a tento víkend rozhodně nepolevíme! :-) Přichystali jsme si pro Vás to nejlepší z nejlepších. A to se značkou Soft Cotton. Vybrali jsme těch 6 nejlepších a nejprodávanějších produktů a nabídneme Vám je opět (a jak jinak) s krásnou slevou. :-) Žádné výmluvy a pochyby. Milujete přepych, půvab a eleganci? Tak neváhejte 21. – 24. 11. 2014 na LYPU!


0 ks zboží: 0 Kč