Nákup týdne

Předchozí položkyDalší položky
všechny značky

Top značky

HuskyAlpine ProCrocsOxalisBotasPurtexKvalitex
Internetový obchod LYPO.cz

LYPO.cz je internetové obchodní centrum nabízející celou řadu kvalitních produktů od předních českých i světových značek. V e-shopu LYPO.cz spolupracujeme pouze se silnými a spolehlivými dodavateli v České republice. Každý den pracujeme na zlepšování servisu a rychlosti vyřizování objednávek zákazníků tak, abychom mohli zaručit odpovídající kvalitu. Internetový obchod lypo.cz Vám nabízí možnost výhodně nakoupit drogerii, jako jsou prací prostředky nebo tělovou a vlasovou. V sekci potřeb pro domácnost můžete nakupovat kvalitní robotické vysavače, odpadkové koše nebo cestovní zavazadla. Pro zdravý spánek máme širokou nabídku kvalitních matrací a postelových roštů. Pro Vaši pohodu a zdraví můžete nakupovat tu nejlepší kávu nebo čaje. V sekci hračky a hry můžete vybírat dárky pro nejmenší v kategoriích Puzzle, Piatnik nebo Playmobil. Nabízíme Vám i sportovní potřeby, v kategorii sportovního vybavení je možno nakoupit ověřené outdoorové vybavení, funkční prádlo nebo outdoorovou obuv od předních značek jako Husky, Alpine PRO, Trimm, Coleman nebo Loap. Pro sportovce, kteří se rádi prohání na kolečkových bruslích nabízíme inline brusle Tempish, Powerslide nebo K2 včetně souvisejících in-line doplňků. Z florbalového vybavení můžete vybírat florbalové hole Salming, Canadien i Exel. Pro florbalové brankáře je zde kompletní nabídka značky Jadberg.

V říjnu jsme začali naskladňovat novou kolekci oblečení značky LOAP pro podzimní/zimní sezónu 2014/2015, v článku se dočtete více o nabízených modelech - máte se opravdu na co těšit!

Taky to znáte? Najednou nás začne šíleně bolet hlava, tu a tam popichuje v zádech, klouby na tom také nejsou nic moc a my k tomu trávíme většinu dne v práci za počítačem. Nálada akorát tak na to lehnout si do postele (kéž bychom mohli) a zítra nanovo. Jak takovým problémům předejít? Říká se tomu – správná ergonomie pracovního místa – ale upřímně, kdo z nás se tím skutečně řídí? A jak toho dosáhnout?0 ks zboží: 0 Kč