Tempish LIFE MICRO pánský nátělník S / Černá

Pánský funkční nátělník Tempish LIFE MICRO. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
360 Kč
Ušetříte:
30 Kč (9%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
12,21 €
Cena dnes jen:
330 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish LIFE MICRO pánský nátělník
Váš výběr: S / Černá
Varianty produktu: (1)
Velikost
Barva

Pánský funkční nátělník Tempish LIFE MICRO. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele. Materiál je vyroben na bázi polypropylénového vlákna PROLEN nové generace, avšak průřez vlákna je výrazně menší, čímž je dosaženo větší jemnosti tkaniny a výrobku samotného. To vše při zachování jeho funkčních vlastností. Tento materiál je skutečně schopen se přizpůsobit okamžité potřebě uživatele a je vhodný jak pro nízké zatížení (třeba i spánek), tak pro vysokou sportovní zátěž. Materiál: lifetex

Složení: 100% polypropylen

Pánský funkční nátělník Tempish LIFE MICRO pánský nátělník S / Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 330 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.1.2017, nebo si Tempish LIFE MICRO pánský nátělník můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish LIFE MICRO pánský nátělník dnes a ušetřete 30 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu pánský funkční nátělník Tempish LIFE MICRO pánský nátělník S / Černá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Tempish LIFE MICRO pánský nátělník S / Černá

Určení:Pánské
Materiál:100% Polypropylen
Vrstva:První základní
Dotaz k produktu:

Tempish LIFE MICRO pánský nátělník S / Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč