Tempish LIFE MICRO pánské spodky M / Bílá

Pánské funkční spodky Tempish LIFE MICRO. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
43 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,95 €
Cena dnes jen:
377 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish LIFE MICRO pánské spodky
Váš výběr: M / Bílá
Varianty produktu: (7)
Velikost
Barva

Pánské funkční spodky Tempish LIFE MICRO. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele. Materiál je vyroben na bázi polypropylénového vlákna PROLEN nové generace, avšak průřez vlákna je výrazně menší, čímž je dosaženo větší jemnosti tkaniny a výrobku samotného. To vše při zachování jeho funkčních vlastností. Tento materiál je skutečně schopen se přizpůsobit okamžité potřebě uživatele a je vhodný jak pro nízké zatížení (třeba i spánek), tak pro vysokou sportovní zátěž. Materiál: lifetex

Složení: 100% polypropylen

Pánské funkční spodky Tempish LIFE MICRO pánské spodky M / Bílá dnes za pouhých 377 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Tempish LIFE MICRO pánské spodky objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve středu 29.3.2017. Nákupem dnes ušetříte 43 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu pánské funkční spodky Tempish LIFE MICRO pánské spodky M / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Tempish LIFE MICRO pánské spodky M / Bílá

Určení:Pánské
Materiál:100% Polypropylen
Vrstva:První základní
Dotaz k produktu:

Tempish LIFE MICRO pánské spodky M / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč