Joker Kydex G-10

Nůž s pouzdrem Joker Kydex G-10 je nůž který lze pohodlně a skrytě nosit pod tričkem, bundou nebo košilí pro snadné a rychlé použití. Kovový řetízek na krk a odlehčovací otvory na těle střenky.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
455 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
57 Kč (13%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
14,73 €
Cena dnes jen:
398 Kč
Logo výrobce: JOKER
Autorizovaný prodejce produktu Joker Kydex G-10

Nůž s pouzdrem Joker Kydex G-10 je nůž který lze pohodlně a skrytě nosit pod tričkem, bundou nebo košilí pro snadné a rychlé použití. Kovový řetízek na krk a odlehčovací otvory na těle střenky. Praktická velikost pro většinu běžných činností. Střenka z materiálu G-10 vyráběný vkládáním skleněné tkaniny impregnované epoxidovou pryskyřicí jako pojivem pod vysokým tlakem. Materiál minimálně absorbuje vodu, není elektricky vodivý a je mechanicky i rozměrově stálý s provozní teplota do 180 °C. Kydexové pouzdro vyniká lehkostí, jednoduchostí, nenápadností a nízkým profilem. Pouzdro je vyrobeno z termoplastu složeného z akrylových a polyvinylchloridových prvků. Kydex vyniká chemickou stálostí, otěruvzdorností, mrazuvzdorností, voděodolností a nízkou hořlavostí.

Nůž s pouzdrem Joker Kydex G-10 je k dispozici skladem dnes pouze za 398 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 4.4.2017, nebo si Joker Kydex G-10 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Joker Kydex G-10 dnes a ušetřete 57 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Nůž s pouzdrem Joker Kydex G-10? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Joker Kydex G-10

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč