Morakniv 748 MG

Pracovní dýka Morakniv 748 MG je delší švédská dýka vyvinutá ve spolupráci se profesionály z odvětví provozovaných ve venkovním prostředí. Největší využití má jako pracovní dýka, jejíž tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 027 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
283 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
28,60 €
Cena dnes jen:
744 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv 748 MG

Pracovní dýka Morakniv 748 MG je delší švédská dýka vyvinutá ve spolupráci se profesionály z odvětví provozovaných ve venkovním prostředí. Největší využití má jako pracovní dýka, jejíž tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože. Čepel je vyrobena z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 56-58. Ostří je odolnější proti opotřebení. Vzorovaná tvarovaná rukojeť je z odolného plastu, potažená vrstvou měkké přilnavé pryže, která je odolná proti skluzu. Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Morakniv 748 MG má zelené plastové pouzdro, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok a kožený úchyt na opasek.

Pracovní dýka Morakniv 748 MG je k dispozici skladem dnes pouze za 744 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 22.8.2017, nebo si Morakniv 748 MG můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv 748 MG dnes a ušetřete 283 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pracovní dýka Morakniv 748 MG? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv 748 MG

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč