Morakniv Basic 546

Pracovní dýka Morakniv Basic 546 je adaptibilní a velmi ostrá švédská pracovní dýka nejvyšší kvality z nové generace profesionálních nožů s rozvinutými funkcemi vyrobených v kraji Mora.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
250 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
57 Kč (23%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
7,14 €
Cena dnes jen:
193 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV

Pracovní dýka Morakniv Basic 546 je adaptibilní a velmi ostrá švédská pracovní dýka nejvyšší kvality z nové generace profesionálních nožů s rozvinutými funkcemi vyrobených v kraji Mora. Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože. Čepel je vyrobena z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58. Ostří je odolnější proti opotřebení a zůstává ostrá po dlouhou dobu. Ergonomicky tvarovaná zaoblená rukojeť je vyrobená z kombinace odolného plastu a měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu. Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Plastové pouzdro tmavošedé barvy. Opora pro palec pro snadnější vytažení nože. Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok. Má plastový klip na opasek.

Pracovní dýka Morakniv Basic 546 je k dispozici skladem dnes pouze za 193 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.1.2017, nebo si Morakniv Basic 546 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv Basic 546 dnes a ušetřete 57 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pracovní dýka Morakniv Basic 546? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv Basic 546

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč