Morakniv Belly Opener

Lovecký párací nůž Morakniv Belly Opener je vynikající lovecký nástroj vyrobený ve Švédsku určený k vyvrhování zvěře. Nástroj je oblíbený lovci pro své jedinečné vlastnosti a kvalitu. Plastová rukojeť s prolisem je odolná proti skluzu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
695 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
99 Kč (15%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
22,06 €
Cena dnes jen:
596 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv Belly Opener

Lovecký párací nůž Morakniv Belly Opener je vynikající lovecký nástroj vyrobený ve Švédsku určený k vyvrhování zvěře. Nástroj je oblíbený lovci pro své jedinečné vlastnosti a kvalitu. Plastová rukojeť s prolisem je odolná proti skluzu. Otvor v rukojeti pro možnost připevnění šnůrky a zavěšení nástroje. Čepel je vyrobena z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58. Ostří je odolnější proti opotřebení. Pouzdro s otvory je velmi snadno omyvatelné a usnadňuje odtok.

Lovecký párací nůž Morakniv Belly Opener je k dispozici skladem dnes pouze za 596 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 31.3.2017, nebo si Morakniv Belly Opener můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv Belly Opener dnes a ušetřete 99 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Lovecký párací nůž Morakniv Belly Opener? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv Belly Opener

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč