Morakniv Pro S

Pracovní dýka Morakniv Pro S je adaptibilní a velmi ostrá švédská pracovní dýka nejvyšší kvality z nové generace profesionálních nožů s rozvinutými funkcemi vyrobených v kraji Mora.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
808 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
449 Kč (56%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,29 €
Cena dnes jen:
359 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV

Pracovní dýka Morakniv Pro S je adaptibilní a velmi ostrá švédská pracovní dýka nejvyšší kvality z nové generace profesionálních nožů s rozvinutými funkcemi vyrobených v kraji Mora. Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože. Čepel je vyrobena z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58. Ostří je odolnější proti opotřebení a odolává vyššímu zatížení. Ergonomicky tvarovaná zaoblená rukojeť je vyrobená z kombinace odolného plastu a měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu. Záštita v šedé barvě o délce 3,5 mm zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Kombinované plastové pouzdro tmavošedé barvy. Opora pro palec pro snadnější vytažení nože. Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok. Plastový klip na opasek.

Pracovní dýka Morakniv Pro S je k dispozici skladem dnes pouze za 359 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 30.1.2017, nebo si Morakniv Pro S můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv Pro S dnes a ušetřete 449 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pracovní dýka Morakniv Pro S? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv Pro S

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč