Morakniv Wood Splitter 220

Řezbářský poříz Morakniv Wood Splitter 220 je jednoduchý švédský dvouruční nůž pocházející k kraje Mora, kde byl století využíván generacemi tesařů a řezbářů.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
948 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
199 Kč (21%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
28,36 €
Cena dnes jen:
749 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv Wood Splitter 220

Řezbářský poříz Morakniv Wood Splitter 220 je jednoduchý švédský dvouruční nůž pocházející k kraje Mora, kde byl století využíván generacemi tesařů a řezbářů. Díky tradičnímu zpracování se s nožem příjemně pracuje a poskytuje spolehlivý pocit při opracování dřeva. Dvě dřevěné rukojeti z přírodního lakovaného březového dřeva. Rukojeti jsou příčně spojeny ocelovým nožem s ostřím ke spodní straně. Čepel nože je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli, která déle drží ostrost a je kalená na HRC 58-60. Poříz je dodnes potřebný nástroj truhlářů, tesařů, bednářů, kolářů, výrobců šindelů a je užíván v průmyslových i domácích dílnách pro úpravu nástrojů.

Řezbářský poříz Morakniv Wood Splitter 220 dnes za pouhých 749 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Morakniv Wood Splitter 220 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 30.5.2017. Nákupem dnes ušetříte 199 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Řezbářský poříz Morakniv Wood Splitter 220? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv Wood Splitter 220

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč