Joker magnéziový podpalovač s kompasem

Magnéziový podpalovač Joker je podpalovač s pevnou rukojetí. Spolehlivý prostředek na rozdělání ohně za každého počasí bez použití sirek.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
285 Kč
Ušetříte:
26 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
9,94 €
Cena dnes jen:
259 Kč
Logo výrobce: JOKER
Autorizovaný prodejce produktu Joker magnéziový podpalovač s kompasem

Magnéziový podpalovač Joker je podpalovač s pevnou rukojetí. Spolehlivý prostředek na rozdělání ohně za každého počasí bez použití sirek. Podpalovač využívá magnézia jako zdroje plamene o teplotě 3000°C. Pomocí přiložené ocílky, vrchní hrany nože či jiného vhodného kovového předmětu se naškrábejte drobné magnéziové piliny na vhodný troud, jako je suché jehličí, listí nebo suchá tráva. Rychlým pohybem přejíždějte po celé délce tyčinky podpalovače. Vzniklé jiskry snadno zapálí předem připravený troud. Jiskru podpalovače lze použít jako nouzový signál. Podpalovač je vodovzdorný, lze jej použít ve vlhku, chladu i sněhu. Jeden podpalovač vystačí na rozdělání stovek ohňů. Plastová rukojeť s drážkami zabraňujícími skluzu. Má praktickou šňůrku.

Magnéziový podpalovač Joker magnéziový podpalovač s kompasem je k dispozici skladem dnes pouze za 259 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.8.2017, nebo si Joker magnéziový podpalovač s kompasem můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Joker magnéziový podpalovač s kompasem dnes a ušetřete 26 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Magnéziový podpalovač Joker magnéziový podpalovač s kompasem? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Joker magnéziový podpalovač s kompasem

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč