Pacsafe Venturesafe 350 GII Černá

Taška přes rameno Pacsafe Venturesafe 350 GII je horizontální bezpečnostní taška. Přední a boční část vyztužená odolnou a lehkou ocelovou sítí, zabraňující proříznutí.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 125 Kč
Ušetříte:
591 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
56,77 €
Cena dnes jen:
1 534 Kč
Logo výrobce: Pacsafe
Autorizovaný prodejce produktu Pacsafe Venturesafe 350 GII
Váš výběr: Černá
Varianty produktu: (1)
Barva

Taška přes rameno Pacsafe Venturesafe 350 GII je horizontální bezpečnostní taška. Přední a boční část vyztužená odolnou a lehkou ocelovou sítí, zabraňující proříznutí. Nastavitelný popruh přes rameno zesílený ocelovým lankem, odolným proti přeseknutí. Popruh je zakončený skrytou bezpečnostní přezkou. Hlavní prostorné oddělení uzavíratelné bezpečnostním zipem zabraňujícím zlodějům v manipulaci (s možností použití bezpečnostního zámku, není součástí balení). Vnitřní materiál s moderním potiskem. Vnitřní polstrované oddělení pro uložení tabletu nebo iPadu. Přední kapsa uzavíratelná bezpečnostním zipem s kotevní sponou (s možností použití bezpečnostního zámku, není součástí balení). Kapsa RFID zabraňující krádeži elektronických informací uzavíratelná suchým zipem. Dále má kapsu pro uložení mobilního telefonu,držák na pero, kroužek pro připevnění klíčů, vyztuženou zadní stěnu odolnou proti vlhkosti a vzniku pachu, 2 boční kapsy s elastickým okrajem.

Patentováno v Evropě (EPO - Evropský patentový úřad), Francii, Německu, Irsku, Itálii, Nizozemí, Švýcarsku, Spojeném království a Dánsku EP1688059. Další patent možný.

Taška přes rameno Pacsafe Venturesafe 350 GII Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 1 534 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.1.2017, nebo si Pacsafe Venturesafe 350 GII můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Pacsafe Venturesafe 350 GII dnes a ušetřete 591 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Taška přes rameno Pacsafe Venturesafe 350 GII Černá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Pacsafe Venturesafe 350 GII Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč