Koziol BOUNTY Bílá

celkem 6 obrázků

Servírovací prkénko Koziol BOUNTY ve tvaru lodě Vás skvěle připraví na cestu do školy či práce. V přední části má praktickou jamku pro umístění vajíčka, ale lze ji stejně tak dobře použít na med, marmeládu, sýr či dip. Prkénko je dostatečně prostorné pro chleba, sendvič a nějakou přílohu k tomu, takže potraviny můžete efektně naaranžovat, že budou hosté koukat. Povrch je rýhovaný tak, aby připomínal dřevo a zároveň nedovoluje k nechtěnému pohybu potravin.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
10 dní
Značka:
Běžná cena:
304 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,25 €
Cena dnes jen:
304 Kč
Logo výrobce: Koziol
Váš výběr: Bílá
Varianty produktu: (3)
Barva

Servírovací prkénko Koziol BOUNTY ve tvaru lodě Vás skvěle připraví na cestu do školy či práce. Neobvyklý design a syté barvy rozveselí každého strávníka. V přední části má praktickou jamku pro umístění vajíčka, ale lze ji stejně tak dobře použít na med, marmeládu, sýr či dip. Prkénko je dostatečně prostorné pro chleba, sendvič a nějakou přílohu k tomu, takže potraviny můžete efektně naaranžovat, že budou hosté koukat. Povrch je rýhovaný tak, aby připomínal dřevo a zároveň nedovoluje k nechtěnému pohybu potravin.

Servírovací prkénko Koziol BOUNTY Bílá je k dispozici na externím skladu pouze za 304 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 8.11.2016, nebo si Koziol BOUNTY můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Koziol BOUNTY dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu servírovací prkénko Koziol BOUNTY Bílá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Koziol BOUNTY Bílá

Rozměry:Š 15,3 cm x D 31,4 cm x H 5,3 cm
Materiál:Plast
Dotaz k produktu:

Koziol BOUNTY Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč