Outwell Laguna Coast

Nafukovací autostan Outwell Laguna Coast je přídavný stan přidávající další flexibilní prostor ke karavanu. Stan nabízí vzdušný prostor kombinující všestrannost, spolehlivost a ochranu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
20 820 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
6 230 Kč (30%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
539,97 €
Cena dnes jen:
14 590 Kč
Logo výrobce: Outwell
Autorizovaný prodejce produktu Outwell Laguna Coast

Nafukovací autostan Outwell Laguna Coast je přídavný stan přidávající další flexibilní prostor ke karavanu. Stan nabízí vzdušný prostor kombinující všestrannost, spolehlivost a ochranu. Prostor lze využít k bydlení, vaření či relaxaci na čertvém vduchu. Široký přední vchod a dva boční vchody s ochranou proti dešti nabízejí flexibilní vstup a výstup. Jeden nafukovací tubus zaručující bezpečnou strukturální integritu . Obousměrná pumpa s tlakoměrem pro rychlé a efektivní nafouknutí. Velká panoramatická okna se závěsy zajišťují soukromí a zároveň poskytují kontakt s přírodou. Dále tónovaný povrch oken chrání před přímým slunečním svitem.

Síťovina ve vchodech umožňuje proudění vzduchu a poskytuje ochranu před hmyzem. Podlepené švy pro maximální ochranu proti pronikání vlhkosti díky speciální metodě pro připevnění podlážky ke stanu. Maximálně posílené a vyztužené zátěžové body a vysoce odolné zipy, které se snadno a lehce používají. Rohožka napomáhající udržet interiér stanu v čistotě a suchu. Retardér ohně (materiál splňuje všechny nejnovější předpisy pro materiály na stany). Vnější reflexní rohové díly v místech připojení lanek ke stanu zvyšují pevnost a zároveň jsou pro větší bezpečí dobře vidět v noci. Odolná páska zabezpečující stabilitu stanových lanek v silném větru. Jednoduchý, účinný kryt po celé délce zipu na ochranu před vlhkostí během špatného počasí. Taška usnadňující přenášení stanu.

Nafukovací autostan Outwell Laguna Coast je k dispozici skladem dnes pouze za 14 590 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 26.10.2016, nebo si Outwell Laguna Coast můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Outwell Laguna Coast dnes a ušetřete 6 230 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Nafukovací autostan Outwell Laguna Coast? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Outwell Laguna Coast

Hmotnost:10.7 kg
Rozměr ve sbaleném stavu:35 x 85 cm
Konstrukce:ocel 16 mm / nafukovací tubus
Materiál:Outtex 6000 (150D/300D PES)
Vodní sloupec:10000 mm
Dotaz k produktu:

Outwell Laguna Coast

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Drga
odborník na sekci: Outdoor
Telefon: 570 570 183
E-mail: tomas.drga@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč