Hailo ProfiLine S 150 8-stupňové 8-stupňové

Hailo ProfiLine S 150 8-stupňové hliníkové bezpečnostní schůdky s hákem pro vědro a ochranou kloubu Hailo pro vysoké nároky na bezpečnost, vhodné i pro domácnost. Nosnost až do 150 kg. Ochrana před nečistotou Venku nebo uvnitř: špína je všude. Ale pouze tehdy, když se nečistota nemůže usadit, je zajištěn vysoký komfort a dlouhá životnost Vašeho domácího žebříku Hailo. Proto je žebříkový kloub vybaven čepičkou z umělé hmoty. Tak je žebřík účinně chráněn před nečistotou. A abyste nic nevylili, můžete vědro s barvou nebo čistícím prostředkem bezpečně pověsit - na hák, který je integrován do bezpečnostního třmene. Ochranná zařízení, která se vyplatí. Šedé bezpečnostní madlo z vysoce kvalitní umělé hmoty s integrovaným zavěšovacím hákem na kbelík apod Patentovaná ochrana kloubu Hailo u Spolkového patentního úřadu (DBP), chráněný německý spolkový užitný vzor (DBGM). Aluminiová rovinka s protiskluzovým drážkováním a zvedacím zařízením pro můstek Bezpečné, snýtované hightech spojení bočnic a příček Široké hliníkové stupně s protiskluzovým drážkováním Vedení bočnic pro bezpečné stání a volnost pro kolena Bezpečnostní zámek plošiny Zatížitelný do 150kg Počet stupňů: 8 Pracovní výška: max. 345 cm Hmotnost: 7,3 kg

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 800 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 772 Kč
107,65 €
Cena dnes:
2 800 Kč
Logo výrobce: Hailo
Autorizovaný prodejce produktu Hailo ProfiLine S 150 8-stupňové
Váš výběr: 8-stupňové
Varianty produktu: (1)
Hailo ProfiLine S 150 8-stupňové hliníkové bezpečnostní schůdky s hákem pro vědro a ochranou kloubu Hailo pro vysoké nároky na bezpečnost, vhodné i pro domácnost. Nosnost až do 150 kg.


Ochrana před nečistotou
Venku nebo uvnitř: špína je všude. Ale pouze tehdy, když se nečistota nemůže usadit, je zajištěn vysoký komfort a dlouhá životnost Vašeho domácího žebříku Hailo. Proto je žebříkový kloub vybaven čepičkou z umělé hmoty. Tak je žebřík účinně chráněn před nečistotou. A abyste nic nevylili, můžete vědro s barvou nebo čistícím prostředkem bezpečně pověsit - na hák, který je integrován do bezpečnostního třmene.


Ochranná zařízení, která se vyplatí.
 • Šedé bezpečnostní madlo z vysoce kvalitní umělé hmoty s integrovaným zavěšovacím hákem na kbelík apod
 • Patentovaná ochrana kloubu Hailo u Spolkového patentního úřadu (DBP), chráněný německý spolkový užitný vzor (DBGM).
 • Aluminiová rovinka s protiskluzovým drážkováním a zvedacím zařízením pro můstek
 • Bezpečné, snýtované hightech spojení bočnic a příček
 • Široké hliníkové stupně s protiskluzovým drážkováním
 • Vedení bočnic pro bezpečné stání a volnost pro kolena
 • Bezpečnostní zámek plošiny
 • Zatížitelný do 150kg


Bližší specifikace:
 • Počet stupňů: 8
 • Pracovní výška: max. 345 cm
 • Hmotnost: 7,3 kg

Hliníkové bezpečnostní schůdky Hailo ProfiLine S 150 8-stupňové 8-stupňové dnes za pouhých 2 800 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Hailo ProfiLine S 150 8-stupňové objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 22.8.2017. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu hliníkové bezpečnostní schůdky Hailo ProfiLine S 150 8-stupňové 8-stupňové? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Hailo ProfiLine S 150 8-stupňové 8-stupňové

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Dílna
Telefon: 570570181
E-mail: ilona.kapounkova@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč