Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 96 / LevéDárek zdarma

Seniorská florbalová hůl Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 je jediný model řady Quest 2, který je odlehčen letošní novou technologií TourLite™ Aero™. Florbalka má extrémně lehký shaft a malinko těžší čepel, což ale v tomto případě vůbec není na škodu, jelikož je díky tomu výborně vyvážená.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
3 999 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
3 959 Kč
148,00 €
Cena dnes:
3 999 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27
Váš výběr: 96 / Levé
Varianty produktu: (4)
Délka hole v cm
Držení hole
Dnes v pátek 28. 10. 2016 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

X-shaft má mimořádný efekt, při kterém v souhře s KickZone dochází k prohnutí ve spodní části hole a následnému vykopnutí. To dopomáhá k mnohem prudší střele a především úžasné přesnosti vašich pokusů. Díky technologii KickZone dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.TourLite™ - Korunní klenot mezi našimi kulatými kónickými shafty. K vytvoření našeho lehkého TourLite™ shaftu používáme pouze nejkvalitnější lehká karbonová vlákna s jedinečnou konstrukcí. Oblíbený shaft mezi špičkovými hráči po celém světě.Technologie TourLite™ Aero™ se objevila již na jednom z modelů z limitované Kim Nilsson Edice. Jedná se o ještě výraznější odlehčení shaftu při zachování její odolnosti a flexibility. Ideální pro hráče, co si oblíbili naše TourLite™ modely.Florbalku vybavenou čepelí Quest2 z odolného materiálu Endurance™ nabízíme ve dvou délkách (107, 111).

Doporučení: Florbalka se výborně hodí pro hráče preferující velmi lehké shafty. Hůl si vyberou především obránci nebo útočníci rádi střílející tahem a hráči, kteří mají rádi dlouho balonek pod kontrolou.

Čepel: Quest 2
Materiál čepele: Endurance™
Délky florbalky (délky shaftů): 107(96), 111(100)
Materiál shaftu: 100% Lightweight Carbon Construction
Flex: 27
Omotávka: X3M Grip PRO

Seniorská florbalová hůl Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 96 / Levé je k dispozici skladem dnes pouze za 3 999 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Seniorská florbalová hůl Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 96 / Levé? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 96 / Levé

Tvrdost hole (mm):27
Materiál:100% Lightweight Carbon Construction
Omotávka:X3M Grip Pro
Dotaz k produktu:

Salming Quest 2 X-Shaft KickZone TourLite Aero 27 96 / Levé

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Florbalové vybavení
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč