Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96 / LevéDárek zdarma

Seniorská florbalová hůl Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0° je černobílý to top model značky Salming z letošní černé Black Edice. Černý shaft s červenými detaily osazen bílou čepelí. Černá barva se vrací na plac!

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
3 999 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
3 959 Kč
148,00 €
Cena dnes:
3 999 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0°
Váš výběr: 96 / Levé
Varianty produktu: (4)
Délka hole v cm
Držení hole
Dnes ve středu 18. 1. 2017 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

X-shaft má mimořádný efekt, při kterém v souhře s KickZone dochází k prohnutí ve spodní části hole a následnému vykopnutí. To dopomáhá k mnohem prudší střele a především úžasné přesnosti vašich pokusů.Díky technologii KickZone dochází při prohnutí hokejky při střelbě k většímu „vykopnutí“ spodní části hokejky při došvihu. Míček je tak vystřelen větší silou, vyšší rychlostí.Zcela nová čepel Quest 3 vznikla skloubením předešlých modelů, Z čepele Quest 1 převzala patku, která je využívána pro vedení balonku a zpracování, z čepele Quest 2 převzala špičku, která svou konstrukcí ještě vylepší hráčovu práci s míčkem a střelbu tahem. Největší změnou je ale vyztužení prostřední části čepele, které jednak odděluje již zmiňované dvě části a hlavně drží tvar čepele i při takové zátěži, jako je střela příklepem.

Doporučení: florbalka určena univerzálním hráčům, kteří nevyužívají tak často střelu z velkých vzdáleností (shafu není u konce zakřiven), ale spíše se soustředí na pohotové a přesné zakončení.

Čepel: Quest 3
Materiál čepele: Bio Power™
Délky florbalky (délky shaftů): 107(96), 111(100)
Materiál shaftu: 100% Carbon Construction
Flex: 29
Omotávka: X3M Grip PRO

Seniorská florbalová hůl Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96 / Levé je k dispozici skladem dnes pouze za 3 999 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.1.2017, nebo si Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0° můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0° dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Seniorská florbalová hůl Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96 / Levé? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96 / Levé

Tvrdost hole (mm):29
Materiál:100% Carbon Construction
Omotávka:X3M Grip Pro
Dotaz k produktu:

Salming Quest 3 X-Shaft KickZone 0° 96 / Levé

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč