Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 96 / LevéDárek zdarma

Seniorská flobalová hůl Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° má pohledný fialový model s brčálově zelenými detaily má jednoduchý koncept. Úderné střely - X-Shaft a spolehlivou manipulaci s balonkem-TipCurve™.Zajímavá kombinace těchto dvou technologií je navíc podpořena úctyhodně nízkou hmotností shaftu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
3 799 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
3 761 Kč
140,60 €
Cena dnes:
3 799 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2°
Váš výběr: 96 / Levé
Varianty produktu: (4)
Délka hole v cm
Držení hole
Dnes v pondělí 23. 1. 2017 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

X-shaft a mírné zahnutí u čepele se zprvu nejeví jako veliký rozdíl oproti rovnému shafu. Ovšem po pár trénincích si na tuto kombinaci zcela zvyknete a budete si přát, aby vám tato hůl vydržela věčně.Technologie TipCurve je zpětné zakřivení shaftu v jeho spodní části. Tím vzniká optimální úhel mezi hokejkou a postavením míčku na podlaze. Díky tomu lze lépe střílet bez dalšího zahýbání patky čepele, se kterou se pak lépe pracuje a nahrává. TourLite™ - Korunní klenot mezi našimi kulatými kónickými shafty. K vytvoření našeho lehkého TourLite™ shaftu používáme pouze nejkvalitnější lehká karbonová vlákna s jedinečnou konstrukcí. Oblíbený shaft mezi špičkovými hráči po celém světě.Zcela nová čepel Quest 3 vznikla skloubením předešlých modelů, Z čepele Quest 1 převzala patku, která je využívána pro vedení balonku a zpracování, z čepele Quest 2 převzala špičku, která svou konstrukcí ještě vylepší hráčovu práci s míčkem a střelbu tahem. Největší změnou je ale vyztužení prostřední části čepele, které jednak odděluje již zmiňované dvě části a hlavně drží tvar čepele i při takové zátěži, jako je střela příklepem.

Doporučení: Florbalka pro hráče, kteří se opravdu vyznají a potřebují detailně propracovaný nástroj. Ani ne úplně rovný, ani ne zase příliš zahnutý shaft je ideání pro tvůrce hry (distributory přihrávek) s natrénovanou razantní střelou.

Čepel: Quest 3
Materiál čepele: Bio Power™
Délky florbalky (délky shaftů): 107(96), 111(100)
Flex: 27
Omotávka: TourLite+

Seniorská flobalová hůl Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 96 / Levé je k dispozici skladem dnes pouze za 3 799 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.1.2017, nebo si Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Seniorská flobalová hůl Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 96 / Levé? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 96 / Levé

Tvrdost hole (mm):27
Omotávka:Tourlite+
Dotaz k produktu:

Salming Quest3 X-Shaft TourLite TC 2° 96 / Levé

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč