Gravity Trinity 15/16 149

Dámský snowboard Gravity Trinity je výborný výběr pro zkušené jezdkyně, kterým na sjezdovce proudí adrenalin v žilách. Snowboard je designovaný pro rychlou a agresivní jízdu na svahu i snowparku.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
6 290 Kč
Ušetříte:
2 501 Kč (40%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
140,23 €
Cena dnes jen:
3 789 Kč
Logo výrobce: Gravity
Váš výběr: 149
Varianty produktu: (3)
Délka v cm

Dámský snowboard Gravity Trinity je výborný výběr pro zkušené jezdkyně, kterým na sjezdovce proudí adrenalin v žilách. Snowboard je designovaný pro rychlou a agresivní jízdu na svahu i snowparku. Klasický camber poskytuje špičkový nástup do oblouku a manipulaci na sjezdovkách. Samozřejmostí je ABS sidewally chránící hrany.

Specifikace:
- Camber - klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).
- Directional Twin - přesně stejný tvar špičky a patky, ale s inserty více posazenými dozadu. Poskytuje lepší kontrolu při all-mountain jízdě.
- Woodcore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.
- Triax (0°/+45°/-45°) - orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
- Sidewall - 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
- Micro Inserts - inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení postoje.
- Wax Base - všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Dámský snowboard Gravity Trinity 15/16 149 dnes za pouhých 3 789 Kč je skladem na provozovně a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Pokud si Gravity Trinity 15/16 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 27.10.2016. Nákupem dnes ušetříte 2 501 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Dámský snowboard Gravity Trinity 15/16 149? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Gravity Trinity 15/16 149

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč