Gravity Flash 15/16 120

Dětský snowboard Gravity Flash je určený pro všechny mladé jezdce, kteří se teprve na prkně učí a nebo už jezdí a chtějí se zlepšovat, ať na sjezdovce nebo v parku. Klasické camber prohnutí pomáhá při učení nových triků, lehké dřevěné jádro příjemně pruží.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
4 490 Kč
Ušetříte:
1 592 Kč (36%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
107,25 €
Cena dnes jen:
2 898 Kč
Logo výrobce: Gravity
Váš výběr: 120
Varianty produktu: (4)
Délka v cm

Dětský snowboard Gravity Flash je určený pro všechny mladé jezdce, kteří se teprve na prkně učí a nebo už jezdí a chtějí se zlepšovat, ať na sjezdovce nebo v parku. Klasické camber prohnutí pomáhá při učení nových triků, lehké dřevěné jádro příjemně pruží. Díky skluznici, která je předvoskovaná, můžete vyrazit z obchodu rovnou na svah.

Specifikace:
- Camber - klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).
- Twin-Tip - esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.
- Woodcore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.
- Biax (0°/90°) - nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.
- Wax Base - všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Dětský snowboard Gravity Flash 15/16 120 je k dispozici skladem dnes pouze za 2 898 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si Gravity Flash 15/16 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Gravity Flash 15/16 dnes a ušetřete 1 592 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětský snowboard Gravity Flash 15/16 120? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Gravity Flash 15/16 120

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč