Flow Blackout 15/16 160W

Pánský snowboard Flow Blackout je všestranná deska s klasickým camber prohnutím a true twin tvarem je jako doma ve všech terénech, uspokojí potřeby všech jezdců, i těch velmi náročných, a zaručí jim energickou a našláplou jízdu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
13 250 Kč
Ušetříte:
4 260 Kč (33%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
332,72 €
Cena dnes jen:
8 990 Kč
Logo výrobce: Flow
Autorizovaný prodejce produktu Flow Blackout 15/16
Váš výběr: 160W
Varianty produktu: (1)
Velikost snowboardu

Pánský snowboard Flow Blackout je všestranná deska s klasickým camber prohnutím a true twin tvarem je jako doma ve všech terénech, uspokojí potřeby všech jezdců, i těch velmi náročných, a zaručí jim energickou a našláplou jízdu.

Parametry:
Pop-Cam
- třífázově klenuté prohnutí. Ve středu prkna je to tradiční camber, pod vázáním pak klasický flat, díky kterým snowboard skvěle drží i na ledu a výborně pluje v prašanu. Konce prkna jsou měkčí pro snadnou jízdu a luxusní pop.
Directional Twin - Directional Twin má přesně stejný tvar špičky a patky, ale s inserty více posazenými dozadu, umožňujícími větší vzdálenost od předního vázání ke špičce vašeho prkna, která vám poskytuje lepší kontrolu při all-mountain jízdě.
3D Dual Transitionalal Sidecut - špičky jsou mírně zvedlé, větší agresivní vykrojení
ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.
Quadrax 0/+30/-30/90/ Carbon-10 - orientace skleněných vláken a karbonu umožňuje přirozenější flexibilitu desky, která není dosažitelná s typickou Triax. Quadrax skleněná vlákna zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti prostřednictvím torzní stability.
Kush-Control Topsheet|75A Durometr Urethan - uretanové vložky pod špičkou a patou absorbující dopady, zvyšují přilnavost hran a poskytují hladkou jízdu.
Graphite Base - přidáním grafitu do sinitrované skluznice bylo docíleno větší rychlosti, odolnosti a lepší absorpce vosku. Grafit snižuje tření mezi skluznicí a sněhem.
Kush-Control Premium Base/75A Durometr Urethan - uretanové vložky jsou umístěny mezi dřevěným jádrem a základním materiálem, tylo vložky umožňují deskám Flow přizpůsobit jakémukoliv terénu, absorbovat dopady, snížit chvění a poskytují tak větší stabilitu při jízdě
Kush-Control Premium Sidewalls/98A Durometr Uretan - uretanová hrana je fúzována přímo do dřevěného jádra.
Progressive Dual-Transitional (PDT) - 3 fáze vykrojení nabízí ploché oddíly v oblasti vázání a odlišné mezi nohama, k tomu když se přidá agresivní rádius v oblasti vázání, tato kombinace zaručí hladkou jízdu s vynikající přilnavostí

Pánský snowboard Flow Blackout 15/16 160W je k dispozici skladem dnes pouze za 8 990 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 31.10.2016, nebo si Flow Blackout 15/16 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Flow Blackout 15/16 dnes a ušetřete 4 260 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pánský snowboard Flow Blackout 15/16 160W? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Flow Blackout 15/16 160W

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč