Flow Darwin 15/16 157

Allround Snowboard Flow Darwin freeridový skvost krájí oblouky jako nůž, disponuje velkou a širokou špičkou a zúženým "swallowtailem" a přidanou bambusovou vrstvou na sidewallech.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
15 900 Kč
Ušetříte:
5 742 Kč (37%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
375,94 €
Cena dnes jen:
10 158 Kč
Logo výrobce: Flow
Autorizovaný prodejce produktu Flow Darwin 15/16
Váš výběr: 157
Varianty produktu: (1)
Velikost snowboardu

Allround Snowboard Flow Darwin freeridový skvost krájí oblouky jako nůž, disponuje velkou a širokou špičkou a zúženým "swallowtailem" a přidanou bambusovou vrstvou na sidewallech.

Parametry:
Premium Kush-Control Technology
- využítí uretanu v horní vrstvě, hranách a základně k tlumení dopadů, snížení vibrací, což má za následek hladší a předvídatelnější jízdu.
Pow-Cam Camber - třífázový camber s plovoucí rocker špičkou do prašanu. Pod nohama je tradiční camber s plochou zónou mezi vázáním pro lepší přilnavost na zledovatělém povrchu a lepší plutí v prašanu.
Directional - o něco málo delší špička než patka, s nastavitelnými zadními inserty, flexibilitou pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepším klouzáním v prašanu, Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.
ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.
Quadrax 0/+30/-30/90/ Carbon-10 - orientace skleněných vláken a karbonu umožňuje přirozenější flexibilitu desky, která není dosažitelná s typickou Triax. Quadrax skleněná vlákna zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti prostřednictvím torzní stability.
Graphite - přidáním grafitu do sinitrované skluznice bylo docíleno větší rychlosti, odolnosti a lepší absorpce vosku. Grafit snižuje tření mezi skluznicí a sněhem.
Progressive Dual Transitional - využívá Dual Transitional hrany s měkčím poloměrem mezi nohama. Super stabilní při velkých rychlostech, navrženo tak, aby drželo na nohách a přenášelo sílu v zatáčkách.
Flex (1-10): 7

Allround Snowboard Flow Darwin 15/16 157 dnes za pouhých 10 158 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Flow Darwin 15/16 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 1.11.2016. Nákupem dnes ušetříte 5 742 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Allround Snowboard Flow Darwin 15/16 157? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Flow Darwin 15/16 157

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč