Flow Rush 15/16 159w

Allround snowboard Flow Rush je stvořený pro ledový povrch a velké skoky. Silikonová vložka mezi vázáním skvěle odtlumí všechny tvrdé dopady a eliminuje vibrace. Tento all-moutain zabiják vám pomůže dostat se na nejvyšší úroveň.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
13 250 Kč
Ušetříte:
3 760 Kč (29%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
351,22 €
Cena dnes jen:
9 490 Kč
Logo výrobce: Flow
Autorizovaný prodejce produktu Flow Rush 15/16
Váš výběr: 159w
Varianty produktu: (2)
Velikost snowboardu

Allround snowboard Flow Rush je stvořený pro ledový povrch a velké skoky. Silikonová vložka mezi vázáním skvěle odtlumí všechny tvrdé dopady a eliminuje vibrace. Tento all-moutain zabiják vám pomůže dostat se na nejvyšší úroveň.

Parametry:
Premium Kush-Control Technology
- využítí uretanu v horní vrstvě, hranách a základně k tlumení dopadů, snížení vibrací, což má za následek hladší a předvídatelnější jízdu.
I-Rock - reverzní hybrid camber s konvexní zónou v prostoru mezi vázáním a plochou těsně před špičkou a patkou - to charakterizuje konstrukci I-Rock. Díky tomu lze s prknem snadno řezat oblouky a zároveň se není třeba bát „kousnuté" hrany. I-Rock tak v sobě kombinuje „surfový" pocit z jízdy spolu se stabilitou a pořádným popem.
Directional Twin - Directional Twin má přesně stejný tvar špičky a patky, ale s inserty více posazenými dozadu, umožňujícími větší vzdálenost od předního vázání ke špičce vašeho prkna, která vám poskytuje lepší kontrolu při all-mountain jízdě.
ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.
Quadrax 0/+30/-30/90/ Carbon-10 - orientace skleněných vláken a karbonu umožňuje přirozenější flexibilitu desky, která není dosažitelná s typickou Triax. Quadrax skleněná vlákna zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti prostřednictvím torzní stability.
Kush-Control Topsheet|75A Durometr Urethan - uretanové vložky pod špičkou a patou absorbující dopady, zvyšují přilnavost hran a poskytují hladkou jízdu.
Graphite Base - přidáním grafitu do sinitrované skluznice bylo docíleno větší rychlosti, odolnosti a lepší absorpce vosku. Grafit snižuje tření mezi skluznicí a sněhem.
Kush-Control Premium Base/75A Durometr Urethan - uretanové vložky jsou umístěny mezi dřevěným jádrem a základním materiálem, tylo vložky umožňují deskám Flow přizpůsobit jakémukoliv terénu, absorbovat dopady, snížit chvění a poskytují tak větší stabilitu při jízdě.
3D-Transitional - měkčí špička a pata a agresivní radius v oblasti vázání zaručují hladkou jízdu s vynikající přilnavostí.
Flex (1-10): 7

Allround snowboard Flow Rush 15/16 159w je k dispozici skladem dnes pouze za 9 490 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si Flow Rush 15/16 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Flow Rush 15/16 dnes a ušetřete 3 760 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Allround snowboard Flow Rush 15/16 159w? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Flow Rush 15/16 159w

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč