Flow Rush ABT 14/15 159

Pánský snowboard Flow Rush ABT je nástupce velmi oblíbeného modelu Quantum, je to skvělý snowboard do všech terénů, díky rocker prohnutí a tru-Twin tvaru si hravě poradí s každou překážkou a ještě si u toho užijete skvělou zábavu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
14 990 Kč
Ušetříte:
6 020 Kč (41%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
331,98 €
Cena dnes jen:
8 970 Kč
Logo výrobce: Flow
Autorizovaný prodejce produktu Flow Rush ABT 14/15
Váš výběr: 159
Varianty produktu: (1)
Délka v cm

Pánský snowboard Flow Rush ABT je nástupce velmi oblíbeného modelu Quantum, je to skvělý snowboard do všech terénů, díky rocker prohnutí a tru-Twin tvaru si hravě poradí s každou překážkou a ještě si u toho užijete skvělou zábavu.

Specifikace:

A.B.T. - revoluční technologie z dílny Flow. Ve středu desky jsou umístěny silikonové vložky, které spolehlivě pohlcují dopady, redukují vibrace a umožňují nejhladší jízdu vůbec.
Whiskey Royale - tato technologie využívá laminaci pod špičkou a patou vázání, čímž eliminuje vibrace a dopřává tak hladší jízdu. Směřováním sklolaminátu směrem k hranám bylo dosaženo větší rychlosti, luxusní jízdy a zvýšení pevnosti v tlaku.
I-Rock - reverzní camber, nebo chcete-li rocker, konvexní zóna v prostoru mezi vázáním a plochy těsně před špičkou a patkou - to charakterizuje konstrukci I-Rock. Díky tomu lze s prknem snadno řezat oblouky a zároveň se není třeba bát „kousnuté" hrany. I-Rock tak v sobě kombinuje „surfový" pocit z jízdy spolu se stabilitou a pořádným popem.
Tru-Twin - TruTwin je esencí tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném směru, nebo snadno přeskočit a jet fakie.
ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.
Quadrax - 0/+30/-30/90 orientace skleněných vláken a karbonu umožňuje přirozenější flexibilitu desky, která není dosažitelná s typickou Triax. Quadrax skleněná vlákna zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti prostřednictvím torzní stability.
Graphite - přidáním grafitu do sinitrované skluznice bylo docíleno větší rychlosti, odolnosti a lepší absorpce vosku. Grafit snižuje tření mezi skluznicí a sněhem.
3D-Transitional - měkčí špička a pata a agresivní radius v oblasti vázání zaručují hladkou jízdu s vynikající přilnavostí.

Pánský snowboard Flow Rush ABT 14/15 159 dnes za pouhých 8 970 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Flow Rush ABT 14/15 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 1.11.2016. Nákupem dnes ušetříte 6 020 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Pánský snowboard Flow Rush ABT 14/15 159? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Flow Rush ABT 14/15 159

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč