Flow Verve 15/16 152

Freestyle snowboard Flow Verve je ideální do snowparku i na sjezdovku. Obsahuje karbonové výztuhy, které jsou viditelné přes design prkna. Měkký a snadno ovladatelný snowboard je vybavený Tru-Twin tvarem a prohnutím EZ-Rock, které vytvářejí potřebnou stabilitu a vynikající odraz.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
9 800 Kč
Ušetříte:
3 538 Kč (37%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
231,75 €
Cena dnes jen:
6 262 Kč
Logo výrobce: Flow
Autorizovaný prodejce produktu Flow Verve 15/16
Váš výběr: 152
Varianty produktu: (3)
Velikost snowboardu

Freestyle snowboard Flow Verve je ideální do snowparku i na sjezdovku. Obsahuje karbonové výztuhy, které jsou viditelné přes design prkna. Měkký a snadno ovladatelný snowboard je vybavený Tru-Twin tvarem a prohnutím EZ-Rock, které vytvářejí potřebnou stabilitu a vynikající odraz. Extrudovaná skluznice Optix 2000 nabízí velmi snadnou údržbu, díky čemuž můžete trávit více času ve snowparku.

Parametry:
Plus Kush-Control Technology
- využítí uretanu v horní vrstvě, hranách a základně k tlumení dopadů, snížení vibrací, což má za následek hladší a předvídatelnější jízdu.
EZ-Rock - perfektní volba pro všechny ortodoxní jibbery a jezdce, kteří požadují stabilitu. S reverzním camberem a měkkou konvexní střední částí je ideální pro jibbování a omezuje riziko kousnutí hrany. Současně přináší pořádnou porci stability a víc než poctivý pop.
Tru-Twin - TruTwin je esencí tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jezdci jízdu v obou směrech.
ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.
Biaxial Glass/carbon-7 - jedinečná konfigurace dvojosých sklolaminátů vytváří hladkou, ale citlivou desku. Sedm uhlíkových pruhů spojené do skelných vláken vytváří snadno ovladatelnou a pevnou desku.
Kush-Control Topsheet|85A Durometr Urethan - uretanové vložky pod špičkou a patou absorbující dopady, zvyšují přilnavost hran a poskytují hladkou jízdu.
Kush-Control Premium Base/85A Durometr Urethan - uretanové vložky jsou umístěny mezi dřevěným jádrem a základním materiálem, tylo vložky umožňují deskám Flow přizpůsobit jakémukoliv terénu, absorbovat dopady, snížit chvění a poskytují tak větší stabilitu při jízdě.
Optix 2000 - vysoce hustá, extrudovaná základna, která je velmi snadno udržovatelná a opravitelná. Optix 2000 je jedna z nejlépe vosk-absorbujících základen na trhu a umožní vám všechnu rychlost, kterou kdy budete potřebovat, i když zrovna nemáte navoskováno.
Kush-Control Premium Sidewalls/93A Durometr Uretan - uretanová hrana je fúzována přímo do dřevěného jádra.
3D-Transitional - měkčí špička a pata a agresivní radius v oblasti vázání zaručují hladkou jízdu s vynikající přilnavostí.
Flex (1-10): 4

Freestyle snowboard Flow Verve 15/16 152 je k dispozici skladem dnes pouze za 6 262 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 1.11.2016, nebo si Flow Verve 15/16 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Flow Verve 15/16 dnes a ušetřete 3 538 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Freestyle snowboard Flow Verve 15/16 152? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Flow Verve 15/16 152

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč