Flow Whiteout 15/16 159

Snowboard Flow Whiteout disponuje speciální povrchovou úpravou s designem dřeva. Je to měkčí verze modelu Blackout. Whiteout je ideálním společníkem pro vaše all-mountain dobrodružství, hodí se jak do parku, tak na sjezdovku či do prašanu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
11 900 Kč
Ušetříte:
4 132 Kč (35%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
287,49 €
Cena dnes jen:
7 768 Kč
Logo výrobce: Flow
Autorizovaný prodejce produktu Flow Whiteout 15/16
Váš výběr: 159
Varianty produktu: (3)
Velikost snowboardu

Snowboard Flow Whiteout disponuje speciální povrchovou úpravou s designem dřeva. Je to měkčí verze modelu Blackout. Whiteout je ideálním společníkem pro Vaše all-mountain dobrodružství, hodí se jak do parku, tak na sjezdovku či do prašanu.

Parametry:
Plus Kush-Control Technology
- využítí uretanu v horní vrstvě, hranách a základně k tlumení dopadů, snížení vibrací, což má za následek hladší a předvídatelnější jízdu.
Pop-Cam - třífázově camber prohnutí. Klasický camber pod nohama a flat mezi vázáním, díky kterým snowboard skvěle drží na ledu i výborně pluje v prašanu. Konce prkna jsou měkčí pro snadnou jízdu a luxusní pop.
Tru-Twin - TruTwin je esencí tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jezdci jízdu v obou směrech.
ReFlex - nejlehčí a nejcitlivější jádro od Flow, poskytuje vám nejlehčí dřevěnou konstrukci se zachováním pevnosti. Poskytuje reakce v místech, kde to potřebujete pro jednodušší jízdu.
Triaxial 0°/45°/90°/Carbon-7Stringers - Flow karbonové kompozity spletené triaxiálně mají delší vlákna běžící pod úhlem 45° spolu se sedmi uhlíkovými nosníky uprostřed spojené do skelných vláken. Tento laminát dodává desce zpoloviny měkčí ohnutí a umožňuje rychlou odezvu, potřebnou pevnost a stabilitu.
Kush-Control Topsheet|85A Durometr Urethan - uretanové vložky pod špičkou a patou absorbující dopady, zvyšují přilnavost hran a poskytují hladkou jízdu.
Kush-Control Premium Base/85A Durometr Urethan - uretanové vložky jsou umístěny mezi dřevěným jádrem a základním materiálem, tylo vložky umožňují deskám Flow přizpůsobit jakémukoliv terénu, absorbovat dopady, snížit chvění a poskytují tak větší stabilitu při jízdě.
Sintered 4000 - rychlost, absorpce vosku a odolnost, to jsou hlavní přednosti skluznice Sintered 4000. Je to dáno zaměřením na kvalitu a rychlost.
Kush-Control Premium Sidewalls/93A Durometr Uretan - uretanová hrana je fúzována přímo do dřevěného jádra.
3D-Transitional - měkčí špička a pata a agresivní radius v oblasti vázání zaručují hladkou jízdu s vynikající přilnavostí.
Flex (1-10): 6

Snowboard Flow Whiteout 15/16 159 dnes za pouhých 7 768 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Flow Whiteout 15/16 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pondělí 31.10.2016. Nákupem dnes ušetříte 4 132 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Snowboard Flow Whiteout 15/16 159? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Flow Whiteout 15/16 159

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč