Gravity Bandit 15/16 159

Pánsky snowboard Gravity Bandit je ideální na all-mountain jezdění. Klasické camber poskytuje stabilní jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odraze. Jádro snowboardu je 100% dřevěné, topolové jádro, které je doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
6 290 Kč
Ušetříte:
2 446 Kč (39%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
142,26 €
Cena dnes jen:
3 844 Kč
Logo výrobce: Gravity
Váš výběr: 159
Varianty produktu: (2)
Délka v cm

Pánsky snowboard Gravity Bandit je ideální na all-mountain jezdění. Klasické camber poskytuje stabilní jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odraze. Jádro snowboardu je 100% dřevěné, topolové jádro, které je doplněné o panely tvrdého, exotického
dřeva.


Specifikace
Camber - klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).
Directional - o něco delší špička než patka umožňuje flexibilitu pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepší klouzání v prašanu. Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.
Woodcore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.
Triax (0°/+45°/-45°) - orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
Sidewall - 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
Micro Inserts - inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení postoje.
Wax Base - všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Pánský snowboard Gravity Bandit 15/16 159 dnes za pouhých 3 844 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Gravity Bandit 15/16 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 1.11.2016. Nákupem dnes ušetříte 2 446 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Pánský snowboard Gravity Bandit 15/16 159? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Gravity Bandit 15/16 159

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč