Gravity Silent 15/16 149Dárek zdarma

Pánský snowboard Gravity Silent je nyní vybaven novým hybridním tvarem Peanut Camber - prohnutí, které umožňuje díky Camber zóně mezi vázáními dostatečně silný odraz při skoku. Rocker zóny zajistí stabilitu a hravost, typickou pro rocker snowboardy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
5 490 Kč
Ušetříte:
1 831 Kč (34%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
135,39 €
Cena dnes jen:
3 659 Kč
Logo výrobce: Gravity
Váš výběr: 149
Varianty produktu: (1)
Délka v cm
Dnes v úterý 24. 1. 2017 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

Pánský snowboard Gravity Silent je nyní vybaven novým hybridním tvarem Peanut Camber - prohnutí, které umožňuje díky Camber zóně mezi vázáními dostatečně silný odraz při skoku. Rocker zóny zajistí stabilitu a hravost, typickou pro rocker snowboardy. Po tomto freestylovém prkně určeném do snow parku sáhnou jezdci všech kategorii.

Specifikace:
- Peanut Camber - toto prohnutí umožňuje díky camber zóně mezi vázáními dostatečně silný odraz při skoku (pop). Rocker zóny zajistí stabilitu a hravost, typickou pro rocker snowboardy.
- Twin-Tip - esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.
- Woodcore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.
- Biax (0°/90°) - nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.
- Sidewall - 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
- Micro Inserts - inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení stance.
- Wax Base - všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Pánský snowboard Gravity Silent 15/16 149 je k dispozici na externím skladu pouze za 3 659 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 30.1.2017, nebo si Gravity Silent 15/16 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Gravity Silent 15/16 dnes a ušetřete 1 831 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pánský snowboard Gravity Silent 15/16 149? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Gravity Silent 15/16 149

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč