Gravity Team 15/16 151

Pánský snowboard Gravity Team je určen pokročilým jezdcům, především do snowparku. S tímto freestylovým prknem, vybaveným tvarem Camrock, si dopřejete zábavu i adrenalin. Gravity Team je vybaven mimo jiné ochranou hran ABS sidewall, možností jízdy v obou směrech - Twin-Tip.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
6 290 Kč
Ušetříte:
2 271 Kč (37%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
148,74 €
Cena dnes jen:
4 019 Kč
Logo výrobce: Gravity
Váš výběr: 151
Varianty produktu: (3)
Délka v cm

Pánský snowboard Gravity Team je určen pokročilým jezdcům, především do snowparku. S tímto freestylovým prknem, vybaveným tvarem Camrock, si dopřejete zábavu i adrenalin. Gravity Team je vybaven mimo jiné ochranou hran ABS sidewall, možností jízdy v obou směrech - Twin-Tip

Specifikace:
- Cam-Rock - kombinuje to nejlepší z camberu a rockeru v jednom. Cam-Rock zmírňuje tlak kontaktních míst na špičce a patce, čímž umožňuje volnější jízdu jako rocker. Camber zóny, které jsou situovány pod vázáním, zajistí vyšší kontrolu při jízdě po hraně a dostatečně velký pop.
- Twin-Tip - esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.
- Woodcore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.
- Triax (0°/+45°/-45°) - orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
- Sidewall - 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
- Micro Inserts - inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení stance.
- Wax Base - všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Pánský snowboard Gravity Team 15/16 151 dnes za pouhých 4 019 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Gravity Team 15/16 objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 1.11.2016. Nákupem dnes ušetříte 2 271 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Pánský snowboard Gravity Team 15/16 151? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Gravity Team 15/16 151

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Zimní sporty
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč