HANSCRAFT MSpa Kartušová filtrace

HANSCRAFT MSpa Kartušová filtrace je vhodná pro všechny modely mobilních vířivek. Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti vody. Filtry doporučujeme čistit a měnit pravidelně. Toto dvojbalení je vhodné pro všechny modely nafukovacích vířivek řady MSpa. V ceně jsou dva kusy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
10 dní
Značka:
Běžná cena:
450 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,65 €
Cena dnes jen:
450 Kč
Logo výrobce: HANSCRAFT
Autorizovaný prodejce produktu HANSCRAFT MSpa Kartušová filtrace

HANSCRAFT Mspa Kartušová filtrace je vhodná pro všechny modely mobilních vířivek. Pořízení dodatečných kartušových filtrací pro mobilní vířivé vany zaručuje udržení požadované čistoty a průzračnosti vody. Filtry doporučujeme čistit a měnit pravidelně. Toto dvojbalení je vhodné pro všechny modely nafukovacích vířivek řady MSpa. MSpa originální kartušové filtrace pomáhají odstranit nečistoty, prach a jinou špínu. Naše filtry měří 13cm (5.1”) na délku a 11.5cm (4.5”) v průměru. Nasazují se jednoduchým pootočením přímo na filtrační přírubu ve vnitřku vířivky.

Balení obsahuje 2 ks kartušových filtrů.

Kartušová filtrace HANSCRAFT MSpa Kartušová filtrace dnes za pouhých 450 Kč na externím skladu a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si HANSCRAFT MSpa Kartušová filtrace objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pondělí 30.1.2017. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Kartušová filtrace HANSCRAFT MSpa Kartušová filtrace? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

HANSCRAFT MSpa Kartušová filtrace

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč