Nutrend CARNICHROM 500ml Grep

Nutrend Carnichrom je Tekutá, silnější forma L-Carnitinu a chromu 3+ s vitamíny B5 a B6. CARNICHROM je vyvinut speciálně pro maximální podporu odbourávání tuků a redukci nadváhy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
535 Kč
Ušetříte:
99 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,14 €
Cena dnes jen:
436 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend CARNICHROM 500ml
Váš výběr: Grep
Varianty produktu: (1)
Příchuť

Tekutá, silnější forma L-Carnitinu a chromu 3+ s vitamíny B5, B6 zaručuje účinné a rychlé vstřebávání = urychlení transportu do místa účinku. CARNICHROM je vyvinut speciálně pro maximální podporu odbourávání tuků a redukci nadváhy, intenzivní podporu fyzického výkonu, regulaci hladiny krevního cukru a snížení chuti na sladkosti. CARNICHROM pomáhá zrychlení regenerace a podporuje mozkové činnosti.

Doporučené dávkování produktu CARNICHROM:

základní denní dávka je 10 ml ráno nalačno. Druhou dávku můžete zařadit mezi jídly nebo 30 minut před fyzickým výkonem. Maximální denní dávka je 20 ml.

Doplněk stravy spalovač tuků Nutrend CARNICHROM 500ml Grep je k dispozici skladem dnes pouze za 436 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 26.10.2016, nebo si Nutrend CARNICHROM 500ml můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Nutrend CARNICHROM 500ml dnes a ušetřete 99 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu doplněk stravy spalovač tuků Nutrend CARNICHROM 500ml Grep? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend CARNICHROM 500ml Grep

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč