Nutrend CARNITIN 750ml Pomelo

Nutrend Carnitin efektivně pomáhá s důležitou hydratací organismu během zátěže. Díky lehké a osvěžující chuti vám bude chutnat a vy během zátěže nebudete zapomínat tekutiny doplňovat.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
23.1.2017
Značka:
Běžná cena:
43 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
1,59 €
Cena dnes jen:
43 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend CARNITIN 750ml
Váš výběr: Pomelo
Varianty produktu: (7)

Jdete cvičit v pozdních odpoledních hodinách nebo jste citliví na kofein? Volte bezkofeinovou variantu drinku. CARNITINE ACTIVITY DRINK. Kofein je nahrazen vitaminem B3, který podporuje energetický metabolismus a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

  • vyrobeno z pramenité vody HORSKÝ PRAMEN
  • ergonomická láhev se sport lockem
  • obsahuje L-karnitin, taurin a vitamin B3

Doporučené dávkování: pro podporu fyzického výkonu začněte popíjet cca 20-30 minut před aktivitou. Pak pokračujte v pravidelném popíjení během aktivity. Během 60 minutové zátěže byste měli vypít minimálně 500 ml. Optimálně pak právě 750 ml.

Doplněk stravy spalovač tuků karnitin Nutrend CARNITIN 750ml Pomelo je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 43 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.1.2017, nebo si Nutrend CARNITIN 750ml můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Nutrend CARNITIN 750ml dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu doplněk stravy spalovač tuků karnitin Nutrend CARNITIN 750ml Pomelo? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend CARNITIN 750ml Pomelo

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč