USN Xedra Cut XT 100 cps

Spalovač tuků USN Xedra Cut XT je sestaven pro jedince, kteří si přejí dosáhnout optimální kontroly nad svojí tělesnou hmotností. Přípravek je též vhodný pro použití v kombinaci s produktem s Xédra-Cut Stimulant Free.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
790 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
29,24 €
Cena dnes jen:
790 Kč
Logo výrobce: USN
Autorizovaný prodejce produktu USN Xedra Cut XT
Váš výběr: 100 cps
Varianty produktu: (1)
Balení

Spalovač tuků USN Xedra Cut XT je sestaven pro jedince, kteří si přejí dosáhnout optimální kontroly nad svojí tělesnou hmotností. Přípravek je též vhodný pro použití v kombinaci s produktem s Xédra-Cut Stimulant Free.

Dávkování:
Jako doplněk stravy - užívejte 2 až 4 kapsle ráno na lačno (zapijte velkou sklenicí vody), 30 minut před ranním cvičením nebo snídaní. Další 2 až 3 kapsle užijte 30 minut před obědem. Neužívejte po 16. hodině. Xedra–Cut XT užívejte v cyklu 5 po sobě jdoucích dní v týdnu, poté vždy na 2 dny užívání přerušte. Přípravek nejlépe působí v kombinaci s vyváženým jídelníčkem a pravidelnou fyzickou aktivitou. Při užívání Xédra-Cut XT dodržujte pitný režim - pijte alespoň 10 - 12 sklenic vody denně. Pro dosažení lepších výsledků doporučujeme kombinovat s produktem Xédra-Cut Stimulant Free.

Složení:
chromium pikolinát, L-Tyrosin, Citrus Aurantium Extrakt,Extrakt Yerba mate,Extrakt z grepového semínka, Extrakt ze zeleného čaje - Green Tea Extract,Inulin, Kofein, Capsimax®,Extrakt z pepře - Piperin,Extrakt z chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus)

Upozornění:
Dbejte na dodržování pitného režimu během užívání produktu i poté - pijte alespoň 8 - 12 sklenic vody denně. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku (12 tablet) a neužívejte déle než pět po sobě jdoucích dnů v týdnu. Užívání větší než doporučené dávky nepřinese lepší výsledky a může naopak vést k nežádoucím účinkům. Doporučujeme začít užívání v menších dávkách (1-2 tablety) a postupně množství zvyšovat. V případě úzkosti, závratí, bolestí hlavy, bušení srdce, bolestí žaludku nebo depresí vlivem užívání omezte dávkování nebo zcela přerušte. Přípravek neslouží jako náhrada za pestrou denní stravu. Přípravek neslouží k prevenci ani léčbě nemocí či zranění a neměl by být užíván místo léků. Obsažený naringin (extrakt z grepu) může ovlivnit účinnost některých medikamentů (kalciových blokátorů, estrogenu, sedativ, léků na odbourávání cholesterolu, léků na alergie, vysoký krevní tlak či onemocnění AIDS). Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby mladší 18 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem.

Spalovač tuků USN Xedra Cut XT 100 cps je k dispozici na externím skladu pouze za 790 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 31.3.2017, nebo si USN Xedra Cut XT můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte USN Xedra Cut XT dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu spalovač tuků USN Xedra Cut XT 100 cps? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

USN Xedra Cut XT 100 cps

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč