Sportovní oblečení

Sportovní oblečení disponuje díky použitým materiálům mnoha funkčními vlastnostmi. Účinně odvádí pot od těla, nechladí a je odolné. Ať už si z naší nabídky vyberete sportovní tričko, funkční prádlo nebo sportovní bundu, určitě s tímto sportovním oblečením budete nad míru spokojeni. Navštivte také kategorii sportovní obuv. Zde nabízíme kvalitní sportovní boty Adidas, Alpine Pro, Loap či Crocs.
Aby vám sportovní oblečení garantovalo to nejlepší pohodlí i vlastnosti, je nutné vybrat si správnou velikost. Jistě jste si všimli, že ačkoli jednotlivý výrobci sportovního oblečení používají shodné označení velikosti pro své výrobky, nemusí vždy vzájemně souhlasit. Proto Vám na požádání zašleme základní míry daného produktu. Získáte tak přesnou představu o vybraném oblečení pro sportování.

Doporučujeme

Předchozí položkyDalší položky

V říjnu jsme začali naskladňovat novou kolekci oblečení značky LOAP pro podzimní/zimní sezónu 2014/2015, v článku se dočtete více o nabízených modelech - máte se opravdu na co těšit!

Ve spolupráci MČ Praha se pořádá sportovní akce Moderní pětiboj - Galerie Harfa Praha s olympijským vítězem Davidem Svobodou. Akce se koná 5. října 2014 od 15:00 do 19:00. Můžete se těšit na simulátor jednotlivých disciplín v pětiboji a na soutěže o velmi zajímavé ceny.

Pokud ještě nejste připraveni na blížící se zimu, je pravý čas to napravit. Připravený článek Vám nabídne řadu kvalitního zimního zboží značky Adidas za výhodné ceny, z které si každý z Vás jistě přijde na své.

Široký výběr zboží značky Adidas uspořádaný do přehledných jednotlivých kategorií pro Vaši spokojenost. S možností osobního vyzkoušení na kamenné prodejně v centru Zlína. Tohle a mnohem více naleznete v připraveném článku.
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Sportovní oblečení
Telefon: 570570181
E-mail: ilona.kapounkova@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč