Salming Challenge Slick String Reel Červená

Squashové struny Salming Challenge Slick String Reel jsou při výběru někdy opomínány, ale je to opravdu klíčová součást nejvyšší důležitosti. Konec konců neodpalujete přece balonek rámem rakety (alespoň ne úmyslně), ale odpalujete ho strunami.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
3 149 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
3 118 Kč
116,54 €
Cena dnes:
3 149 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Challenge Slick String Reel
Váš výběr: Červená
Varianty produktu: (3)

Squashové struny Salming Challenge Slick String Reel jsou při výběru někdy opomínány, ale je to opravdu klíčová součást nejvyšší důležitosti. Konec konců neodpalujete přece balonek rámem rakety (alespoň ne úmyslně), ale odpalujete ho strunami. Samozřejmě jsou rámy raket bezpochyby velice důležité, protože drží výplet pohromadě, ale struny mají obrovský vliv na sílu, kontrolu a cit při každém úderu - rozdíly hledejte ve kvalitě.Squashové struny je velmi technický produkt. Přestože rozdíly nemusí být na první pohled snadno viditelné, můžeme rozlišovat průměr/tloušťku, materiály a konstrukci strun. Je nutno dodat, že i napětí výpletu má obrovský vliv na to, jak struny fungují.Když jsme se rozhodovali zkonstruovat Salming squashové rakety, řekli jsme si, že budeme trvat na jedinečných a vysoce kvalitních strunách. Proto jsme vybudovali partnerství s DoubleAR, specialistou na technické šití ze severní Itálie, který má řadu unikátních řešení a patentů na výrobu svých vysoce kvalitních squashových strun.

Squashové struny Salming Challenge Slick String Reel Červená je k dispozici skladem dnes pouze za 3 149 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 26.1.2017, nebo si Salming Challenge Slick String Reel můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Salming Challenge Slick String Reel dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Squashové struny Salming Challenge Slick String Reel Červená? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Salming Challenge Slick String Reel Červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč