Coghlan´s Clip-On LED Headlight

Čelová svítilna Coghlan´s Clip-On LED Headlight je voděodolná lehká a kompaktní čelová svítilna s výkonnou LED diodou Nichia™ 5 mm. Poskytuje soustředěný a čistý paprsek světla.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
510 Kč
Ušetříte:
66 Kč (13%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,48 €
Cena dnes jen:
444 Kč
Logo výrobce: Coghlan's
Autorizovaný prodejce produktu Coghlan´s Clip-On LED Headlight

Čelová svítilna Coghlan´s Clip-On LED Headlight je voděodolná lehká a kompaktní čelová svítilna s výkonnou LED diodou Nichia™ 5 mm. Poskytuje soustředěný a čistý paprsek světla. Vyměnitelná LED dioda. Hlava svítilny je výklopná v úhlu 90º. Má červený filtr pro noční světlo nebo diskrétní svícení. 2 režimy svícení (normální režim / nouzový režim blikání). Doba svítivosti v režimu svícení je 25 hodin, v nouzovém režimu 50 hodin. Svítivost 3,5 lumenu a doba svítivosti závisí na kvalitě použitých baterií. Nastavitelný pásek a klip pro připevnění. Využívá 2 baterie typu CR2032, které jsou součástí balení.

Čelová svítilna Coghlan´s Clip-On LED Headlight dnes za pouhých 444 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Coghlan´s Clip-On LED Headlight objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve středu 3.5.2017. Nákupem dnes ušetříte 66 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Čelová svítilna Coghlan´s Clip-On LED Headlight? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s Clip-On LED Headlight

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč