Coghlan´s Clip-On LED Headlight

Čelová svítilna Coghlan´s Clip-On LED Headlight je voděodolná lehká a kompaktní čelová svítilna s výkonnou LED diodou Nichia™ 5 mm. Poskytuje soustředěný a čistý paprsek světla.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
510 Kč
Ušetříte:
64 Kč (13%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,51 €
Cena dnes jen:
446 Kč
Logo výrobce: Coghlan's

Čelová svítilna Coghlan´s Clip-On LED Headlight je voděodolná lehká a kompaktní čelová svítilna s výkonnou LED diodou Nichia™ 5 mm. Poskytuje soustředěný a čistý paprsek světla. Vyměnitelná LED dioda. Hlava svítilny je výklopná v úhlu 90º. Má červený filtr pro noční světlo nebo diskrétní svícení. 2 režimy svícení (normální režim / nouzový režim blikání). Doba svítivosti v režimu svícení je 25 hodin, v nouzovém režimu 50 hodin. Svítivost 3,5 lumenu a doba svítivosti závisí na kvalitě použitých baterií. Nastavitelný pásek a klip pro připevnění. Využívá 2 baterie typu CR2032, které jsou součástí balení.

Čelová svítilna Coghlan´s Clip-On LED Headlight je k dispozici skladem dnes pouze za 446 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.1.2017, nebo si Coghlan´s Clip-On LED Headlight můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Coghlan´s Clip-On LED Headlight dnes a ušetřete 64 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Čelová svítilna Coghlan´s Clip-On LED Headlight? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s Clip-On LED Headlight

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč