Outwell Morion

Skládací svítilna Outwell Morion je malá kempinková svítilna, kterou se stává lucernou jednoduchým vysunutím těla svítilny. Díky funkci vysouvání je velmi skladná a kompaktní.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
458 Kč
Ušetříte:
92 Kč (21%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,85 €
Cena dnes jen:
366 Kč
Logo výrobce: Outwell
Autorizovaný prodejce produktu Outwell Morion

Skládací svítilna Outwell Morion je malá kempinková svítilna, kterou se stává lucernou jednoduchým vysunutím těla svítilny. Díky funkci vysouvání je velmi skladná a kompaktní. Zdrojem světla je 1 Watt LED dioda, jejíž světlo se odráží od leštěného kloboučku. Svítivost 120 lumenů. Má 3 režimy svícení (blikání / vyšší jas / nižší jas). Modré podsvícení ovládacího tlačítka na vrchní straně svítilny. Sklopná kovová rukojeť umožňuje pohodlné zavěšení. Použitelná i při špatném počasí, dešti apod. Doba svícení 10 hodin závisí na typu a kvalitě použitých baterií (baterie nejsou součástí dodávky).

Skládací svítilna Outwell Morion je k dispozici skladem dnes pouze za 366 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 2.6.2017, nebo si Outwell Morion můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Outwell Morion dnes a ušetřete 92 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Skládací svítilna Outwell Morion? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Outwell Morion

Rozměry:12 x 7 x 5 cm
Dotaz k produktu:

Outwell Morion

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč