Green Biscuit NHL LA Kings (black)

Puk Green Biscuit NHL LA Kings (black) se znakem klubu uprostřed. Puk je určen pro trénink stickhandlingu, stejně jako klasický Green Biscuit.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
345 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,25 €
Cena dnes jen:
345 Kč
Logo výrobce: Green Biscuit

Puk Green Biscuit NHL LA Kings (black) se znakem klubu uprostřed. Puk je určen pro trénink stickhandlingu, stejně jako klasický Green Biscuit. Nejlepší off-ice puk na trhu! Základní myšlenkou při vytváření puku Green Biscuit Original bylo vyrobit puk, který se při hraní na ulici nebude přetáčet a poskakovat . Puk, se kterým by šlo hrát jako na ledě . Myšlenka dobrá, ale jak takový puk vyrobit? Jak snížit tření a vibrace puku? [image:1] Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost . Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci , která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič , který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu. Green Biscuit Original je na trhu již několik let . A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce. O těchto modelech si řekneme v některém z dalších článků.

Puk Green Biscuit NHL LA Kings (black) je k dispozici na externím skladu pouze za 345 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 23.8.2017, nebo si Green Biscuit NHL LA Kings (black) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Green Biscuit NHL LA Kings (black) dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Puk Green Biscuit NHL LA Kings (black)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Green Biscuit NHL LA Kings (black)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč