Winnwell Quik Net 72" (postranní síť)

Hokejová branka Winnwell 72“ Quik Net s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky, navíc je doplněna o postranní sít , která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
4 990 Kč
Ušetříte:
1 095 Kč (22%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
144,15 €
Cena dnes jen:
3 895 Kč
Logo výrobce: WinnWell

Hokejová branka Winnwell 72“ Quik Net s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky , navíc je doplněna o postranní sít , která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče. Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému , který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí , jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut . Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Síť v brance je u tohoto modelu uchycena pomocí pásků se suchým zipem , díky kterým výborně síť upevníte a hlavně jí upevníte rychle a snadno. Nemusíte se zdržovat s provlékáním tkaničky. S tkaničkou si „pohrajete“ u přichycení bočnic, které chytají přestřelené puky. Není se však čeho bát. Provlečením tkaničky kolem bočnic a konstrukce branky bočnice perfektně upevníte a můžete začít trénovat. Během několika minut je branka 100% připravené ke střelbě. Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. U kovové konstrukce branky se však musí počítat s tím, že při tvrdých střelách dospělých hráčů se mohou objevit promáčkliny, nebo pozůstatky od nárazu puků. Můžete však trénovat a branku používat dál, tyto kosmetické změny na funkčnosti branky nic nemění.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell Accushot 72''. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

rozměry: (183cm x 122cm x 68cm)

odolné trubky o průměru (5cm)

Snap Clip konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě

rychlé připevnění sítě díky QuikNet Mesh systému - upínání na suché zipy

odolná polyesterová síť

Hokejová branka s postranní sítí Winnwell Quik Net 72" (postranní síť) je k dispozici skladem dnes pouze za 3 895 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 31.1.2017, nebo si Winnwell Quik Net 72" (postranní síť) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Winnwell Quik Net 72" (postranní síť) dnes a ušetřete 1 095 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu hokejová branka s postranní sítí Winnwell Quik Net 72" (postranní síť)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Winnwell Quik Net 72" (postranní síť)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč